Wydano ostrzeżenie dla Łodzi! Zagrożenie dla życia i zdrowia

Wydano ostrzeżenie dla Łodzi! Zagrożenie dla życia i zdrowia

Łódź zdecydowanie nie może spać spokojnie. Wydano ostrzeżenie dla całego miasta. Istnieje tam zagrożenie nie tylko dla zdrowia, ale również dla życia. Sprawa jest naprawdę poważna.

Jest ostrzeżenie meteorologiczne dla Łodzi - silna burza w mieście może stanowić zagrożenie nie tylko dla zdrowia, ale nawet dla życia osób w nim przebywających. Grzmoty, grad, porywisty wiatr, a nawet podtopienia - to wszystko może się tam zdarzyć.

Łódź w niebezpieczeństwie!

Łódź nie jest teraz bezpiecznym miastem. Ostrzeżenie meteorologiczne obejmuje nie tylko aglomerację miejską, ale również całe województwo łódzkie. Obowiązuje w sobotę od godz. 13 do godz. 2 w nocy 3 czerwca. Sytuacja jest na tyle groźna, że pojawić się mogą nawet opady deszczu od 30 do 40 l wody na m2. Przewidywany silny wiatr o prędkości 85 km/h. Pogoda może sparaliżować całe miasto, normalne funkcjonowanie w nim zdecydowanie nie będzie możliwe. Władze obawiają się, że powtórzy się u nich sytuacja sprzed dwóch dni z Gorzowa Wielkopolskiego, kiedy to potężna burza zalała miasto. Woda sięgała w niektórych miejscach do kolan. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Gigantyczna awaria banków w całej Polsce! Miliony Polaków odcięte od pieniędzy
  2. Agnieszka Kotulanka miała zaskakujące plany. Ujawnili je bliscy aktorki
  3. Fani wściekli jak nigdy! Michał Szpak stanowczo przesadził
  4. Gwiazda Polsatu upokorzona przez męża! Grubo przesadził
  5. Przepowiednia Jackowskiego spełnia się na naszych oczach! Tusk w niebezpieczeństwie
Źródło: fakt.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News