Niewyobrażalne. Na okręcie podwodnym stworzyli "listę gwałtu" [+18]

Niewyobrażalne. Na okręcie podwodnym stworzyli "listę gwałtu" [+18] Źródło: fot. pixabay.com/ID 12019

Łódź podwodna stanowi swego rodzaju organizm, w którym każdy z załogi jest elementem spełniającym swoją rolę. Jednak w tym wypadku zachowanie męskiej części załogi woła o pomstę do nieba. Stworzyli bowiem oni "listę gwałtu".

Łódź podwodna stała się miejscem skandalu, który swoją rangą urósł wręcz do poziomu międzynarodowego. Wszystko przez to, co zrobiła załoga jednego z amerykańskich okrętów. Właśnie tam powstała "lista gwałtu", która wstrząsnęła opinią publiczną na całym świecie. Warto wspomnieć, że dotyczy ona łodzi, której załoga liczy ponad 170 osób, a na jej pokładzie kobiet jest zaledwie 32.

Łódź podwodna, która wstrząsnęła całym światem

Wszystko miało miejsce na pokładzie okrętu podwodnego USS Florida, a cała sprawa została nagłośniona przez portal military.com. To właśnie na tej łodzi powstała "lista gwałtu", która zawierała oceny wystawiane przez męską cześć załogi swoim koleżankom, jeżeli chodzi o zdolność spełniania erotycznych zachcianek.

Każdej z kobiet obecnej na liście wystawiona została oddzielna ocena, a poprzez oddzielny plik, który również był umieszczony w okrętowej sieci, członkowie załogi mogli wymieniać się swoimi erotycznymi fantazjami. Wszystko wyszło na jaw po tym, jak jeden z członków załogi wydrukował ów listę, a następnie pokazał ją swojej koleżance.

Wszystko zostało zgłoszone do dowódcy jednostki, którym był komandor Gregory Kercher. Niestety kapitan nie zgłosił tego do swoich przełożonych, a także nie wszczął formalnego dochodzenia. Jednak nie można powiedzieć, że Krcher nie zrobił nic. Niestety działania powołanego przez niego śledztwa były bardzo powierzchowne i nie udało się nawet odnaleźć "listy gwałtu".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dopiero później całą sprawą poszukiwania pliku zawierającego listę zajęli się specjaliści, jednak ich praca również spełzła na niczym. Na szczęście w końcu również przełożeniu US Navy dowiedzieli się o całej aferze i z tego też powody Kercher stracił swoje stanowisko oraz dyscyplinarnie zwolniono ze służby jeszcze dwóch członków załogi. Inni natomiast otrzymali najróżniejsze kary.

 - Nie mogę zagwarantować, że taki incydent już się nie powtórzy. Mogę jednak zagwarantować, że nadal będę wymagał wysokich standardów zachowania w całej służbie... Oczekuję, że każdy podwodniak będzie traktował innych z szacunkiem oraz godnością i będę wyciągał konsekwencje, jeśli ktoś nie zastosuje się do tego - mówił wiceadmirał Chas Richard, dowódca Sił Podwodnych US Navy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Danuta Wałęsa zmiażdżyła Rydzyka! "To nie jest ojciec, to polityk i biznesmen. ŻERUJE na biednych!"
  2. Gwiazda reality-show została ZAMORDOWANA przez swojego kochanka. 8 razy uderzył ją młotkiem w głowę
  3. Julia Wieniawa znowu zaskakuje na Instagramie. "Co Ty masz na głowie?!"
  4. Mama bardzo cieszyła się ze ślubu córki. Gdy dowiecie się, kim jest jej wybranek, zdębiejecie
  5. Nieprawdopodobne rozstrzygnięcia w największym show TVN. Widzowie przecierali oczy ze zdumienia, kiedy podano finałowe wyniki
  6. Porażające informacje Polsatu. To nie była zwykła trąbo powietrzna, tylko rzadkie tornado klinowe

źródło: Onet

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News