Legenda TVP zniknęła na lata. Teraz się pojawiła, wszyscy w szoku

Legenda TVP zniknęła na lata. Teraz się pojawiła, wszyscy w szoku Źródło: fot. youtube.com/Superstacja

Legendarna prezenterka TVP już od wielu lat rzadko uczęszcza na pełne fotografów imprezy i niechętnie uczestniczy w show-biznesie. Niedawno jednak postanowiła zaszczycić swoją obecnością wystawę dzieł znanego fotografika. Pozostali goście dosłownie oniemieli.

Bogumiła Wander urodziła się w 1943 roku w Kaliszu. Pracę w telewizji rozpoczęła pod koniec lat 60. za sprawą konkursu organizowanego przez łódzką TVP. W kilka lat później już prowadziła nadawane na żywo audycje. Gdy oddzielono od siebie TVP1 i TVP2 pozostała w Jedynce. Prowadziła na jej antenie m.in. cykl poświęcony baletowi pt. "Życie na pointach". Z pracy w telewizji odeszła w 2003 roku. Zniknęla wówczas z show-biznesu, a ponownie głośno zrobiło się o niej niedawno, po wydaniu przez jej męża książki opowiadającej o pikantnych sekretach ich związku. Teraz pokazała się publicznie w towarzystwie innych gwiazd.

Legenda TVP zadziwiła wszystkich swoją obecnością

Bogumiła Wander wraz z mężem odwiedziła wystawę fotografii artystycznych Wojtka Białego. Jej obecność była dla wszystkich szokiem nie tylko dlatego, że w ogóle się pojawiła, ale również za sprawą jej wyglądu. Gwiazda odeszła na ten wieczór od swojego ulubionego mocnego makijażu. Nie było czerwonej szminki, tuszu do rzęs czy rozświetlacza. Dawna prezenterka TVP pokazała się całkowicie naturalnie, czym zdobyła serca obecnych gwiazd i internautów. Wielu jest zdania, że dziennikarkę trudno było w ogóle poznać. Trzeba przyznać, że bez niezwykle mocnego makijażu Wander wygląda po prostu lepiej. Legenda Telewizji Polskiej wyraźnie czuła się tak dobrze, jak wyglądała. Z lampką wina delektowała się chwilą z mężem i z zainteresowaniem przyglądała się fotografiom Białego. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Marta Kaczyńska z ogoloną głową?! To nie żart, ujawniono jej przeszłość
  2. Wzruszające wyznanie umierającej dziennikarki. Trudno powstrzymać płacz
  3. Lewandowscy wypoczywają na Mykonos
  4. Wszystkie pupile zagrożone! Uważajcie na swoje psy i koty
źródło: fakt.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News