Liverpool. Ochroniarze sklepu ASDA oraz policjanci długo będą wspominać tę historię. Kobieta ukradła kiełbasę z półki, zniknęła z nią w toalecie, a gdy funkcjonariusze zdecydowali się wejść, spostrzegli, iż ta się nią masturbuje. Na widok ochroniarzy nie przestała. 

Sprawia obiega brytyjskie media, została przedstawiona również przez polonijny Polish Express. Wstydliwe zdarzenie miało miejsce w Liverpolu, w sklepie ASDA handlującym artykułami spożywczymi, odzieżą i produktami gospodarstwa domowego. W pewnym momencie klienci ujrzeli kobietę biegnącą do toalety z kiełbasą.

Po 20 minutach do środka zdecydowali się wejść ochroniarze. Ku ich zdziwieniu, kobieta użyła skradzionego mięsa do zaspokojenia swoich potrzeb seksualnych. Ochroniarze byli zdumieni, że złodziejka nie przestała się masturbować na ich widok. Powiedziała jedynie, żeby dać jej spokój, ponieważ ma prawo to robić.

– Nie mogłem uwierzyć w to, co zobaczyłem… Gdy poprosiłem ją, by przestała, spojrzała mi prosto w oczy i kontynuowała to, co zaczęła. Z uwagi na to, że była dorosła, zdecydowaliśmy się zadzwonić na policję, by poradzić sobie z problemem – mówi Duncan Stewart, ochroniarz ze sklepu ASDA.

Po kobietę przyjechała policja, która zdecydowała się aresztować niesforną klientkę. Dostała zakaz wstępu do sieci supermarketów.

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO


Obserwuj Pikio.pl na Twitterze, tam więcej informacji!

źródło: polishexpress, liverpoolway

...

Zobacz również