Turysta natknął się na gwiazdora TVN. Aktor nigdy nie zapomni tego spotkania

Turysta natknął się na gwiazdora TVN. Aktor nigdy nie zapomni tego spotkania

"Listy do M." są jedną z najpopularniejszych polskich komedii romantycznych, które wyprodukowała stacja TVN. Gwiazdą filmu okazał się Maciej Stuhr, znany także z wielu innych produkcji telewizyjnych i kinowych. Artysta bez wątpienia nigdy nie zapomni osobliwego spotkania z fanem, które opisał na swym koncie na Facebooku i które niezwykle rozbawiło internautów.

"Listy do M." w produkcji stacji TVN okazały się prawdziwym hitem głównie przez swą wypełnioną gwiazdami obsadę. Na ekranie widzowie zobaczyli między innymi Romę Gąsiorowską, Agnieszkę Dygant, Tomasza Karolaka, Piotra Adamczyka, Katarzynę Zielińską, Beatę Tyszkiewicz, czy też Macieja Stuhra.

Artysta z filmu "Listy do M." podzielił się z fanami zadziwiającą historią

To właśnie ostatni z wymienionych zdecydował się podzielić z fanami za pośrednictwem Facebooka bardzo zabawną historią ze swego wyjazdu na narty. Do spotkania, którego artysta nigdy nie zapomni, doszło w polskich Tatrach. W jej trakcie przytoczono także fakt, iż aktor wystąpił w kultowych już "Listach do M.". - Mimo, że jeżdżę na nartach od trzydziestu pięciu lat, dziś mój debiut na Kasprowym. Przepiękne widoki, jak na załączonym obrazku! - napisał Stuhr, dołączając do wpisu swoje zdjęcie w stroju narciarskim. Co ciekawe, gwiazdor ujawnił także szczegóły dialogu, który odbył z fanami w Kuźnicach. Internautom aż trudno jest uwierzyć w jego przebieg. Nie da się więc raczej sobie wyobrazić, co w czasie rozmowy poczuł sam Maciej Stuhr. - Pan aktor? - Tak. - Z M listów? - Tak. - A jak nazwisko? - Stuhr. - Syn Maćka Stuhra?DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Maciej Stuhr nigdy nie zapomni tego spotkania z turystą

Internauci byli niezwykle rozbawieni przytoczoną przez Macieja Stuhra historią. W komentarzach nie zabrakło więc proponowanych przez nich innych, alternatywnych wersji zakończenia osobliwego dialogu. Przyznać trzeba, że znanego przecież artystę spotkało coś naprawdę niespodziewanego. - "Nie, syn ojca Maćka Stuhra" - zażartował jeden z internautów w bardzo popularnym komentarzu. - Panie Macieju. Mogło być gorzej. Mogli spytać, czy czasem nie ojciec Jurka - dodał kolejny, także w sposób żartobliwy. - No, przez ładnych kilka lat funkcjonowałeś, Maćku, jako "młody Stuhr" w polskim zeitgeiscie. Czasy się zmieniają. Gorzej z przyzwyczajeniami - stwierdził inny fan Stuhra, także dziwiąc się niecodziennej pomyłce spotkanego przez artystę na stoku narciarza. Listy do M Fot. Facebook/Maciej Stuhr ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Dramat Katarzyny Figury. Jej córka poinformowała ją o swoich planach
  2. Kim jest partner Barbary Nowackiej? Ta informacja mocno was zaskoczy
  3. Dwa krwiaki, wylew, rozłupana czaszka. Poruszająca walka o zdrowie gwiazdora TVN to natchnienie dla wielu osób
  4. Ile dzieci ma Pola Raksa? Wielu się myliło w tej kwestii
  5. Gra w „M jak Miłość” zrujnowała życie wielkiej gwiazdy. Psycholog w akcji
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News