Od dekady trzymała zwłoki męża w lodówce. Policja znalazła przy nim list

Od dekady trzymała zwłoki męża w lodówce. Policja znalazła przy nim list Źródło: flickr

Policja dokonała przerażającego odkrycia. W mieszkaniu kobiety znaleźli zwłoki jej męża, które od ponad dekady przetrzymywane były w lodówce. Razem z ciałem męża w lodówce znajdował się list.

W stanie Utah policja natrafiła na zwłoki mężczyzny, który od ponad 10 lat przebywał zamknięty w lodówce swojej żony. Kiedy śledczy zaczęli badać ciało, okazało się, że przy ciele mężczyzny został znaleziony list, który zmienia sposób patrzenia na całe zdarzenie. 

Razem ze zwłokami męża w lodówce był list 

Niecały miesiąc temu opieka socjalna odwiedziła mieszkanie 75-letniej Jeanne Sourone-Mathers w miejscowości Tooele, nieopodal Salt Lake City. Podczas odwiedzin wyszło na jaw, że kobieta nie żyje, w związku z czym została wezwana policja. 

Policjanci, którzy pojawili się w domu zmarłej kobiety, zaczęli przeszukiwać jej mieszkanie i dokonali makabrycznego odkrycia. Kiedy otworzyli lodówkę im oczom ukazał się przerażający widok. W środku było zamknięte ciało Paula Mathersa, męża zmarłej kobiety. Ponadto przy zwłokach leżał list.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Co zawierał list znaleziony przez policjantów? 

W notatce, którą zostawił mężczyzna, było napisane, że nie zabiła go żona, a list datowany był na grudzień 2008 roku. Według ustaleń policjantów, list zawierał prawdziwą informację, a mężczyzna umarł z przyczyn naturalnych. Okazuje się, że list był także poświadczony przez notariuszkę, która podczas przesłuchania zeznała, że wcale nie czytała jego treści, tylko podbiła pieczątkę.

Dzisiaj grzeje: 1. Żona Roberta Janowskiego ostro o Brzozowskim. Twierdzi, że jest "na smyczy TVP"
2. 
Smutne wieści ze szpitala ws. Pawła Królikowskiego. Jego syn ujawnił, nadchodzące święta będą bolesne dla rodziny

Policja, która zajmuje się sprawą zmarłej kobiety, próbuje ustalić, dlaczego przetrzymywała męża przez tak długi czas w lodówce. Jedyną przyczyną, która na razie brzmi najbardziej wiarygodnie jest to, że zrobiła to, by otrzymywać więcej pieniędzy od opieki socjalnej. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Smutne święta Jarosława Kaczyńskiego. Jak będą wyglądać w tym roku?
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Jest coraz gorzej? Żona Królikowskiego w rozpaczy, nowe smutne informacje ze szpitala
  4. Córka Wodeckiego po latach ujawniła prawdę. W ich domu działy się bardzo przykre rzeczy
  5. 2-letni syn zabił swoją mamę. Kobieta umierała na oczach chłopca

źródło: rmf24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News