Tomasz Lis chciał skrytykować prezesa Telewizji Polskiej Jacka Kurskiego w kontekście incydentu jaki miał miejsce na festiwalu w Opolu, jednak sam zaliczył wpadkę. Internauci nie pozostawili na nim suchej nitki. 

Jak informowaliśmy wcześniej, prezes TVP Jacek Kurski został wygwizdany przez część publiczności na 53. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

– Pozdrawiam widzów TVP w kraju i zagranicą, którzy oglądają nas za pośrednictwem TVP Polonia. W wielu krajach aplauz wyraża się poprzez gwizdy, dlatego witam również cudzoziemców w Opolu – powiedział Kurski do wygwizdującej go publiczności.

ZOBACZ TAKŻE – Kurski wygwizdany w Opolu. Odpowiedział: „Witam gwiżdżących cudzoziemców!” (video)

Całą sytuację chciał skomentować w typowy dla siebie sposób naczelny tygodnika Newsweek i natemat.pl. Tomasz Lis, jednak sam zaliczył dosyć poważną wpadkę.

fot. twitter
fot. twitter

ZOBACZ TAKŻE – TVP w szoku. Nowa zwrotka kultowego „Kilera” zaatakowała rząd na żywo w Opolu (video)

Czujni internauci natychmiast wychwycili geograficzną wpadkę dziennikarza tj. pomylenie miast, w którym odbywał się festiwal i – jak zawsze bywa w takich sytuacjach – zaczęli żartować i porównywać m.in. do znanego z częstych wpadek, Ryszarda Petru.

fot. twitter
fot. twitter

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO


bh, źródło: tomasz lis na tt

...

Zobacz również