Liroy się rozkręcił. W 2 minuty podbił internet i zamknął usta posłom w studio (VIDEO)

Liroy się rozkręcił. W 2 minuty podbił internet i zamknął usta posłom w studio (VIDEO) Źródło:

Ostatnio pisaliśmy, że Liroy zdobywa uznanie zarówno sympatyków prawicy, jak i lewicy. Nie chce być typowym politykiem i zaznacza, że nie interesuje go blask fleszy tylko działanie dla obywateli. W programie "Kawa na Ławę" w TVN24 pokazał, że dalej się rozkręca.

Liroy coraz śmielej zaczyna punktować polityków i wskazywać na ich oderwanie od rzeczywistości, problemów zwykłych ludzi oraz zajmowanie własnymi gierkami politycznymi, jak również bezproduktywnymi sporami. Na antenie TVN24 poseł Kukiz'15 w 2 minuty zamknął usta zebranym w studio posłom PO i .Nowoczesnej. Komu jak komu, ale Liroyowi nie można zarzucić, że atakuje opozycję, bo po cichu wspiera PiS.

- Jeżeli by pan tak dbał o interes Polski, jak pan dba o interes całej Unii Europejskiej, to by było lepiej. Spory powinniśmy załatwiać między sobą, a nie przenosić gdzieś dalej. To co również PO robiło regularnie, przenosiło spory za granicę. Ja wiem, że wy lubicie donosić. To mnie najbardziej przeraża jako osoby nowej w polityce, wszyscy lubią na wszystkich donosić. Z donosicielami tak bywa, że lubią chodzić i mówić - zwrócił się do posła Adama Szłapki z .Nowoczesnej.

- Czemu wy nie potraficie prowadzić dialogu wewnątrz? Bo się oduczyliście go. Wy prowadzicie monologi, jak przychodzi do dialogu to uciekacie. Wy wolicie gonić królika niż go złapać. Ta polityka jest słaba, dlatego potrzebujemy zmiany dla ludzi. Mniej wyrachowanych, wyrafinowanych polityków, tylko normalnych ludzi, którzy wiedzą po co to wszystko jest. Wiedzą, że to jest dla nas, dla nas wszystkich na dole, że ma być lepiej dla tych na dole, że mają żyć lepiej z dnia na dzień, a nie słuchać w TV na kogo dzisiaj doniesiecie, a na kogo jutro. Nikt z Was dobrze nie robi dla tego kraju, a ile wy razy łamaliście Konstytucję? - zapytał na koniec posła PO.

Znakomity Piotr Liroy Marzec wykłada kawę na ławę partyjnym politykom! Prosimy o udostępnianie materiału! ➡️ Przeraża... Opublikowany przez Posłowie - Kukiz'15 na 20 lutego 2017
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News