Linie papilarne - znaczenie
niezwykle.pl
Monika Majko - 23 Maja 2020

Masz na dłoni "linię anioła stróża"? Powód do dumy, tylko nieliczni są nią wyróżnieni

Linie papilarne - znaczenie "linii anioła stróża" jest wyjątkowe. Tylko nieliczne osoby mogą pochwalić się dodatkowym znakiem na wewnętrznej stronie swoich dłoni, to wielkie wyróżnienie. Przyjrzyj się uważnie i sprawdź, czy znajdujesz się w gronie tych szczęśliwców.

Linie papilarne mogą kryć w sobie zaskakujące znaczenie. Jeśli na wewnętrznej stronie swoich dłoni posiadasz "linię anioła stróża", możesz być z siebie niezwykle dumny. Nie wszyscy mają dodatkowy znak, to wielkie wyróżnienie. Jego znaczenie dla naszego życia jest wyjątkowe.

Linie papilarne- znaczenie "linii anioła stróża"

Jeśli przyjrzymy się naszym dłoniom od wewnętrznej strony, zauważymy wiele krzyżujących się linii. Zwolennicy chiromancji, czyli sztuki wróżenia z dłoni, przekonują, że prawidłowe odczytanie tych znaków może powiedzieć nam wiele o naszym życiu, przeszłości, a zwłaszcza przyszłości.

Przepis na rosółNowoczesny rosół powoli wypiera staropolski przepis. Jeden dodatek sprawi, że domownikom oko zbielejeCzytaj dalej

Niedawno informowaliśmy o znaczeniu linii serca, która układa się na dłoniach po ich złączeniu. Okazuje się, że takich wyjątkowych znaków na naszych rękach jest więcej, a na szczególne wyróżnienie zasługuje "linia anioła stróża", inaczej zwana "linią drugiego życia". Niewiele osób ma ją na swoich dłoniach, a kryje ona w sobie wyjątkowe cechy, które mają kluczowy wpływ na życie posiadającego ją człowieka.

Znaczenie linii papilarnych może nas zaskoczyć

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ból brzucha nastolatekBrzuch 18-latka zaczął dziwnie rosnąć. Niebywałe, co lekarze z niego wyciągnęli, chirurdzy aż pobledliCzytaj dalej

"Linii anioła stróża" powinniśmy szukać tuż przy głównej linii życia, od strony kciuka, nie wszyscy jednak posiadają tę niezwykłą cechę. Osoby, które urodziły się z tym dodatkowym znakiem na dłoni otrzymują wyjątkowe szczęście. Wszystko im się w życiu udaje, a z ewentualnych porażek lub zagrożeń wychodzą obronną ręką. Zawsze uda im się spaść na cztery łapy. Wielkie powodzenie w życiu to ogromny dar, z którego powinni być szczególnie dumni, bo ktoś nad nimi nieustanne czuwa i okazuje im pomoc.

Dzisiaj grzeje:

1. Rząd przedłuża zakaz obejmujący wszystkich Polaków. Szumowski i Kamiński nie mówią na jak długo
2. Borys Szyc dostaje porażające wiadomości. Ludzie grożą mu śmiercią, wszystko po filmie TVP

Dodatkowo, jeśli zauważyłeś, że posiadasz tę wyjątkową linię na lewej dłoni, oznacza to, że od urodzenia jesteś naznaczony szczęściem przez swoich przodków. Jeżeli zaś posiadasz ją na prawej ręce, niezwykłe powodzenie i szczęście zostało ci przyznane za szczególne zasługi i dobre życie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Traktowanie polskich pacjentów z podejrzeniem koronawirusa. Niewyobrażalne nagranie, włos się jeży na głowie
  2. Radosław Majdan został oskarżony o ukrywanie pedofila. Byłego męża broni Doda. Wyznała jednak jego sekret
  3. Pastor był martwy przez 90 minut. Nagle otworzył oczy i przekazał powalającą wiadomość
  4. Fatalne informacje ze Śląska. Doszło do tragedii, konieczna interwencja 7 wozów strażackich
  5. Nowoczesny rosół powoli wypiera staropolski przepis. Jeden dodatek sprawi, że domownikom oko zbieleje
  6. 1 łyżeczka miodu przed snem pomaga nawet w zaawansowanych przypadkach. 6 powodów, by zjeść miód przed pójściem spać

Znaczenie imionKobiety o 5 konkretnych imionach są skazane na sukces. Wszystko im się udaje, inni mogą tylko zazdrościćCzytaj dalej

źródło: Lolmania

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News