Wydawałoby się, że od kiedy Donald Tusk zajął się polityką unijną, a odpuścił sobie rządy w Polsce, zyskał większą sympatię społeczeństwa. Okazało się jednak, że ciągle są w tym kraju osoby, które wyleją na szefa rady UE kubły z litrami pomyj. Nawet jeśli ten okaże piękny, szlachetny gest. 

Donald Tusk na swoim profilu na Twitterze umieścił zdjęcie w typowo świątecznym stylu, z choinką w tle i kubkiem z bożonarodzeniowymi akcentami. Szef rady UE napisał, że weźmie udział w charytatywnej akcji „Szlachetna Paczka”. Jest to świąteczna inicjatywa, w której zbierane są paczki żywnościowe, odzieżowe, ze środkami czystości, artykułami pierwszej potrzeby i drobnymi prezentami dla ludzi dotkniętych skrajnym ubóstwem.

ZOBACZ TAKŻE: Ujawnili prawdę o żonie Tuska. W PiS kipią z wściekłości

Polacy linczują Tuska na Twitterze

Wielu ludzi wyraziło swój podziw i uznanie dla polityka za ten piękny gest. Niestety znalazło się też sporo osób, które zlinczowały polityka.

– Pewnie wrócą do kraju sztabki złota zaginione w Amber Gold? –napisał Krzysztof.

– Komu ją Pan tym razem zabierze? – zapytał złośliwie Janusz.

– Do paki-paczki idziesz? – napisał Piotrek.

– Zadłużył Polskę o 1 bln zł. Wiedział, że Amer Gold to lipa. Zabrał emerytom pieniądze z OFE. Dziś w TVN tak mówi o reformie sądów, które miał na telefon: „Mam krytyczną opinię na temat tego, co dzieje się w kraju” – napisał Paweł.

Pojawiły się również wpisy, w których internauci otwarcie mówią Tuskowi, że powinien siedzieć w więzieniu, że on i coś szlachetnego to oksymoron.

„Paczki to ci żona do pierdla będzie niedługo wysyłać”

– Tobie już niedługo do pierdla będą posyłać paczki – napisał Junior.

– Wstydził byś się człowieku cokolwiek komuś dawać.Ilu dzieciom odebrałeś rodziców wysyłając ich za chlebem na wygnanie rujnując i sprzedając ich zakłady pracy co?Ilu ludzi straciło zdrowie dzięki „twojej””polityce”.Gdzie są stocznie i inne zakłady co??Polacy PAMIĘTAJĄ! Tak uważam – skomentował Janusz J. (pisownia oryginalna)

ZOBACZ TAKŻE: Wyciek tajnych maili. Oto dlaczego Tusk wygrywał wybory w Polsce – opozycja się załamie

Jak Tusk radzi sobie w Brukseli? Internauci nie zostawiają na nim suchej nitki! [MEMY]


Jakie wykształcenie ma Beata Szydło? Nie do wiary! Czego uczyli się nasi politycy

...

Zobacz również