Sieć supermarketów Lidl od wielu lat działa w Polsce. Obywatele naszego kraju uwielbiają jej ofertę i promocje. Teraz firma rozpoczyna nową działalność, która na pewno zmusi Polaków do walki.

Od dziś Lidl Polska rusza z ofertą turystyczną, która dostosowana ma być do profilu cenowego firmy. Jednym słowem – będzie tanio. Polska jest ósmym krajem, w którym Lidl Podróże rozpocznie swoją działalność. Pozostałe państwa to Niemcy, Austria, Szwajcaria, Francja, Rumunia, Włochy i Holandia.

– Pokazywaliśmy ludziom, jak wyglądają kuchnie świata, dziś chcemy pokazać, jak wygląda świat od kuchni – mówi Maksymilian Braniecki, prezes Lidl Polska.

Prace nad uruchomieniem usługi na terenie RP trwały rok. Wcześniej Braniecki uczestniczył w jego inicjacji w Rumunii, ma więc doświadczenie w tej dziedzinie. Wycieczki sprzedawane będą poprzez specjalną infolinię i internet. Pracownicy sklepów nie będą się tym zajmować, ale będą oni pomocni w kontakcie z usługodawcami i rozeznaniu w ofercie. Można spodziewać się prawdziwej walki o jak najlepszą cenę podróży.

– Lidl od początku swojej działalności w Polsce wprowadzał innowacyjne formaty. Tę drogę przechodziliśmy razem z naszymi klientami, badając ich potrzeby i zachowania. Zadaliśmy sobie któregoś dnia pytanie, jak doświadczenie zakupowe w naszych sklepach możemy przenieść na inne obszary działalności. Pierwszy raz zaangażowałem się w rozwijanie usługi Lidl Podróże w Rumunii, w której w latach 2011-2015 zajmowałem stanowisko prezesa firmy Lidl – opowiada Braniecki.

źródło: interia.pl

...

Zobacz również

Lego wprowadzi na rynek coś niesamowitego. Fani będą zachwyceni!