Lidl większości z nas kojarzy się jedynie z codziennymi zakupami, wyjątkowymi promocjami oraz konkurencyjnymi cenami, które przyciągają klientów. Czasem jednak dochodzi to wstrząsających sytuacji. W kultowym produkcie sieci odkryto przerażające znalezisko. Wszystko mogło się skończyć naprawdę tragicznie. 

Lidl jest jedną z ulubionych sieci w naszym kraju, w której każdego dnia swoje codzienne zakupy robią miliony Polaków. Przyciągają przede wszystkim konkurencyjne ceny, wyjątkowe promocje oraz oferty specjalne, których na próżno szukać w innych sklepach.

Często robimy zakupy bez zastanowienia, gdyż codzienne przyzwyczajenia wyrobiły w nas pełne zaufanie do ulubionego sklepu. Tymczasem okazuje się, że nawet cieszący się dobrą opinią Lidl może zawieść. W jednym ze sklepów właśnie doszło do makabrycznego znaleziska, które mogło się skończyć nie tylko wyjątkowo boleśnie, ale nawet tragicznie dla konsumenta.

Przerażające znalezisko w produkcie z sieci Lidl

Mrożona, amerykańska pizza McEnnedy jest jednym z wyjątkowo lubianych przez Polaków produktów, które do zaoferowania ma Lidl. Jeden z klientów również postanowił spędzić wieczór wraz ze swoją dziewczyną przy pizzy, z pewnością jednak nie spodziewał się w produkcie tak przerażającego znaleziska.

Okazało się, że w jednym z kawałków znalazł się sporej wielkości gwóźdź. Przedmiot kryty był w cieście, a jego zdjęcie klient opublikował na profilu facebookowym Spotted: Lublin. Portal o2.pl starał się skontaktować z siecią i zapytać o niebezpieczny przedmiot, wciąż jednak nie uzyskano odpowiedzi. Całe szczęście, że sytuacja ostatecznie skończyła się szczęśliwie, choć dojść mogło do prawdziwej tragedii.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM

Biedronka musi się tego wstydzić! Robaki w popularnych produktach


Internauci są oburzeni. Nie mogą w to uwierzyć

Cała sytuacja oczywiście wywołała ogromne oburzenie internautów. Wpis zasypała cała lawina negatywnych komentarzy, w których odezwało się wielu klientów sieci bojących się o swoje życie oraz wyśmiewających sklepy Lidl.

– Pizza bogata w żelazo. Tylko się cieszyć! – drwi internauta.

– Co? Ja swoim dzieciom tam kupuje jedzenie, a tu takie znaleziska. A jakbym nie zauważyła czegoś, co by było w środku i by im się stała krzywda?! – pisze zszokowana klientka.

– To nienormalne. Jak to mogło przejść… Nie wierzę, to musi być jakaś pomyłka… – dodaje kolejna.

lidl pikio.pl
Fot. Facebook/Spotted Lublin

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Beata Kozidrak nosi perukę?! Czy jej bujna blond-czupryna jest NIEPRAWDZIWA?
  2. Największa tajemnica gwiazdy „M jak Miłość” ujawniona! Prawda was ZSZOKUJE!
  3. Gwiazdor Big Brothera po latach zrobił karierę. I naglę zniknął
  4. Wiadomość przekazana przez TVP przeraża. Wraca koszmar ws. dziecka zamkniętego w pralce
  5. Współpracownicy Szelągowskiej „padali jak muchy”. Widzowie poznali kulisy
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych

 

Gwiazdor hitowego serialu Polsatu zginął w wypadku. Jego córka olśniewa dziś urodą!

Źródło: o2

Redaktor, recenzent, copywriter.