Lidl jedną promocją MIAŻDŻY konkurencję. Taniej nigdzie tego nie kupisz!

Lidl jedną promocją MIAŻDŻY konkurencję. Taniej nigdzie tego nie kupisz!

Lidl jest jednym z tych marketów, które bezustannie przekonują do siebie klientów rozmaitymi promocjami i akcjami zachęcającymi do zakupów. Organizowane są tygodnie tematyczne czy weekendowe szaleństwa, które przyciągają uwagę Polaków, jednak to, co zostało zaoferowane teraz, miażdży konkurencję. 

Lidl zasłynął już na polskim rynku z tego, że bezustannie stara się zaskoczyć swoich potencjalnych klientów. Ta niemiecka firma weszła do naszego kraju i natychmiast wywołała ogromne zamieszanie. Posiada już ponad 600 sklepów rozsianych na terenie całego naszego kraju, które cieszą się ogromną popularnością. Najnowsza promocja jednak z pewnością wywoła szok u Polaków - tak tanio jeszcze nie było, a promocyjnego produktu nigdzie indziej w tej cenie nie znajdziecie.

Lidl rozpoczyna sezon na znicze

Lidl jako pierwszy rozpoczyna promocje na zbliżające się święto 1 listopada. W ofercie znajdziemy duży wybór zniczy, których ceny wahają się od niecałych 2 złotych, do ozdobnych, szklanych lampionów po 25 zł. Nie zabrakło oczywiście również wymiennych wkładów - zarówno tych elektrycznych, jak i tradycyjnych. Pamiętajmy jednak, że warto dbać o środowisko, więc wymienne lampiony, które działać będą dłużej niż kilka godzin, są dobrym rozwiązaniem. Ale to dopiero początek.

Lidl kusi promocjami

Lidl standardowo swoją ofertę promocyjną rozpoczyna jednak od warzyw i owoców. Cena buraków spadła o 50% - można kupić je już za 0,99 zł/kg, a polska dynia ozdobna kosztuje jedynie 3,99 zł/kg. W tej samej cenie klienci znajdą również winogrona czerwone bezpestkowe. Za kiwi zapłacimy teraz 1,49 zł/szt., banany są po 2,79 zł/kg a jabłka grójeckie Gala - 1,99 zł za tackę 750g. Dodatkowo dla dzieci do jabłek dodawany jest komiks z historią jabłek z Grójca. Pojawiło się również coś dla mięsożerców - mięso mielone z szynki, Rzeźnik znajdziemy za 6,99 zł/opakowanie 800 g, skrzydełka kurczaka zostały przecenione o 28% na 4,99 zł/kg, a szynkę z karczmy kupimy po 2,49 zł/opakowanie. To jeszcze nie koniec!DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ W promocji znajdziemy również nabiał, z którego wyjątkowym powodzeniem cieszyć się z pewnością będzie serek homogenizowany z polskiego mleka, za który - przy zakupie trzech sztuk 150 g - zapłacimy jedynie 1 złoty za sztukę. Przeceniony o 20% został także ser edam, którego obecna cena wynosi 3,49 zł/opakowanie 250 g. Do oferty śniadaniowej włączone zostały płatki owiane kosztujące 3,99 zł/500g oraz wegański produkt na bazie mleczka kokosowego do picia, za który zapłacimy 3,99 zł/opakowanie 200g. Urozmaicić nasze poranki możemy również syropem klonowym, który kupimy już za 18,99 zł.
ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Cejrowski zrecenzował Kler! Zdecydowanie najostrzejsze słowa o filmie Smarzowskiego
  2. Upadek wielkiej gwiazdy. Grzebie w śmietnikach, śpi na ulicy
  3. Znał ją i uwielbiał cały świat. Nie żyje, smutny koniec gwiazdy
Następny artykuł