Lidl wycofuje jeden ze swoich produktów. Może razić prądem

Lidl wycofuje jeden ze swoich produktów. Może razić prądem Źródło: flickr/Duurzaam_Bedrijfsleven/

Lidl postanowił wycofać ze sprzedaży jeden z popularniejszych produktów. Wszystko za sprawą niebezpieczeństwa, jakie może stwarzać dla zdrowia, a nawet życia człowieka. Pojawiło się specjalne oświadczenie, zatem nie ma najmniejszych wątpliwości, że sprawa jest bardzo poważna.

Sklep Lidl po raz kolejny zaskoczył swoich klientów, jednak tym razem wcale nie za sprawą nowego, fenomenalnego produktu, który wprowadził do sprzedaży. Okazuje się, że jeden z oferowanych dotychczas akcesoriów na stałe zniknie ze sklepowej półki, a konsumenci, którzy zdążyli już wejść w jego posiadanie, są proszeni o zwrot. 

Lidl wycofuje znany produkt. Stwarza zagrożenie dla człowieka 

Jedna z popularniejszych sieci sklepów w Polsce oficjalnie poinformowała, że wycofuje ekspres do kawy, jednak tylko jeden konkretny model. Okazuje się, że doszło do błędu produkcyjnego, który może doprowadzić do niebezpiecznej sytuacji, zagrażającej zdrowiu bądź życiu konsumenta. Ekspres do kawy SEMS 1100 A1 marki Silvercrest, o numerze (IAN) 313486, który był w sprzedaży od 9 maja bieżącego roku, może razić prądem, dlatego sklep zdecydował o natychmiastowym wycofaniu go ze sprzedaży. 

- Z uwagi na błąd produkcyjny w jednostkowych przypadkach w artykule o podanym numerze nie można wykluczyć prawdopodobieństwa wystąpienia porażenia prądem elektrycznym - poinformowano w komunikacie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Sklep prosi o zwrot 

Lidl prosi wszystkich klientów, którzy nabyli ekspres, o zwrot produktu, deklarując przy tym natychmiastowy zwrot należności. Sieciówka podkreśla jednak, że sprawa dotyczy tylko tego jednego, wyżej wskazanego modelu, dlatego pozostałe nie są objęte wycofaniem. W przypadku nabycia ekspresu drogą internetową, klienci mogą go bezpłatnie zwrócić po wcześniejszym skontaktowaniu się ze sklepem. 

Dzisiaj grzeje: 1. NIE ŻYJE wybitna Polka. W wieku 44 lat miała tragiczny wypadek

2. Samochody przejeżdżały, a on gwałcił ją bez opamiętania. Nikt nie reagował

- Wszyscy klienci, którzy dokonali zakupu ekspresu w sklepie online mogą odesłać go bezpłatnie za pomocą etykiety zwrotu, którą otrzymacie Państwo, kontaktując się z nami poprzez formularz dostępny na stronie: https://www.lidl-sklep.pl/contact lub telefonicznie: 800 012 071 - podano. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Mają miliardy na swoich kontach. Lista najbogatszych Polek
  2. Nie żyje wnuk legendarnego artysty, chłopiec miał zaledwie 10 dni
  3. Zaskakujące doniesienia o mamie Piotra Woźniaka-Staraka. Trudno powstrzymać łzy
  4. Dzieci bawiły się przed domem, gdy nagle w ich stronę rzucił się pitbull. Sekundy potem doszło do tragedii
  5. Wiadomo jak wyglądały ostatnie chwile Jana Kobuszewskiego. Poruszające wyznanie rodziny

Źródło: tvn24 bis 

Następny artykuł