Lidl przedstawił właśnie swoją ofertę na zbliżający się kultowy „Black Friday”. To święto dla każdego poszukującego promocji klienta. Ci, którzy nie znajdą czasu w tygodniu mogą liczyć na obniżki także w weekend. Akcja potrwa do końca tygodnia.

Lidl wziął udział w akcji „Black Friday” i zaproponował rewelacyjne oferty. Okazuje się, że w sklepach zarówno produkty spożywcze, jak i elektronika będą niewyobrażalnie tanie. Niemiecki gigant zszedł z niektórych cen o aż 80 procent!

Jaka oferta czeka na klientów niemieckiego supermarketu? Lidl zaskoczy wszystkich

„Black Weekend” – tak brzmi oferta niemieckiego giganta. Na półkach sklepów znaleźć będzie można nie tylko produkty spożywcze w atrakcyjnych cenach, ale i ubrania czy kosmetyki. Wśród sprzętów elektronicznych wiodące zdają się multiblendery, które ułatwią przyrządzanie posiłków. Obok nich staną frytkownice do tłuszczu, kuchenki mikrofalowe, grille domowe i parowary. Niezwykła oferta może się stać się okazją na kupienie prezentu świątecznego już teraz.

Lidl przygotował także specjalne ceny na sprzęty do garażu. Tam, znaleźć można przede wszystkim piły dwutarczowe i narzędzia wielofunkcyjne. Te produkty przeceniono o 45 procent.

Ci, którzy jeszcze nie uzupełnili garderoby o zimowe ubrania, mogą w weekend znaleźć na półkach Lidla płaszcze z dodatkiem wełny w niskich cenach. Tam pojawią się także kardigany kaszmirowe i elementy zimowego stroju, to jest czapki czy szaliki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nie dowiesz się tego z prognozy pogody! Wstrząsające zimowe rekordy

Czym jest „Black Friday”?

Choć jest to kultowe „święto” amerykańskie, Europa pokochała „Black Friday„, a działy marketingu natychmiast przejęły tę nazwę. Klientom, którzy już teraz szukają prezentów świątecznych, trudno przejść obok reklam obojętnie.

Zarówno sklepy stacjonarne, jak i internetowe z pewnością będą oblegane przez klientów. Ci, którzy chcą skorzystać z ofert, od dawna śledzą zmiany w sklepach internetowych. Reklamowe święto jest corocznie obchodzone w ten sam dzień – czwarty piątek listopada. W Stanach Zjednoczonych jest to dzień otwierający szaleństwo zakupów przedświątecznych.

Lidl z pewnością zaproponował klientom wyjątkowe obniżki. Niektórzy zauważają, że 80-procentowe zniżki biją inne oferty. W następny weekend sklepy będą z pewnością oblegane. Szczęśliwie dla giganta, promocje przypadają na niedzielę handlową.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Klienci w furii zlinczowali Rossmanna! Kompromitacja na Black Friday znowu się powtórzy?!
  2. Polacy oszaleją! Już w ten weekend promocje Biedronki sięgną zenitu
  3. Jest ZA DARMO, przedłuża życie i błyskawicznie odchudza! Genialny pomysł Biedronki
  4. Znaki zodiaku, które są strasznymi leniuchami. One kochają spać
  5. Znaki zodiaku, które mają największy problem z odchudzaniem. Co powinny zrobić?

Rossmann oferuje tanio najlepsze produkty spożywcze. Co warto kupić

ŹRÓDŁOwp.pl

Absolwentka twórczego pisania Uniwersytetu Łódzkiego i dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. Dziennikarka Pikio.pl