Lidl zaskoczył klientów
Wikimedia Commons Aljona83 Attribution-ShareAlike 3.0 Unported (CC BY-SA 3.0) Zdj. poglądowe
Monika Majko - 18 Października 2020

Weszli do Lidla i zamarli. Sieć zaskoczyła klientów, czegoś podobnego jeszcze nie było

Lidl to jedna z najpopularniejszych sieci sklepów spożywczych nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Klienci jednego z marketów zamarli zaskoczenia, takiego widoku podczas zakupów się nie spodziewali.

Lidl zaskoczył wszystkich, takiego widoku nikt się nie spodziewał. Klienci, którzy weszli do sklepu po codzienne zakupy, przecierali oczy ze zdumienia. Popularna sieć marketów spożywczych zadbała o to, by urozmaicić im tę nudną czynność. Zamieniła podłogę jednej ze swoich placówek w muzeum archeologiczne.

Dziś i we wtorek ostrzeżenia, od środy odczuwalna zmiana dla wszystkich Polaków. Nie ma wątpliwościDziś i we wtorek ostrzeżenia, od środy odczuwalna zmiana dla wszystkich Polaków. Nie ma wątpliwościCzytaj dalej

Lidl w Dublinie ma przeszkloną podłogę. Pod nią klienci mogą zobaczyć 1000-letni dom Wikingów

W Dublinie powstał nietypowy sklep należący do sieci Lidl, klienci marketu mogą w czasie zakupów podziwiać ruiny 1000-letniego domu Wikingów. 15 października br. przy Aungier Street otwarto market, w którego konstrukcję wkomponowano archeologiczne odkrycie. Architekci zaprojektowali szklaną podłogę, przez którą można oglądać XI-wieczny budynek. Paul Duffy, zarządca stanowiska archeologicznego podkreślił, że w Dublinie nie ma podobnych budowli.

- To budowla domowa, więc trzeba sobie wyobrazić, że istniałoby tu przedmieście Hiberno-Norse Dubliners, którzy byli przodkami Wikingów – tłumaczył Paul Dufy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Właśnie zapadła decyzja, na 2 tygodnie przed Wszystkimi Świętymi. Dotyczy bardzo dużej grupy PolakówWłaśnie zapadła decyzja, na 2 tygodnie przed Wszystkimi Świętymi. Dotyczy bardzo dużej grupy PolakówCzytaj dalej

Wyjątkowy list został otwarty 15 października

Podczas prac na stanowisku archeologicznym odkryto szereg wyjątkowych przedmiotów, w tym dzban na wino z XIII wieku. Artefakty te zostały umieszczone w sklepie. Klienci sklepu będą mogli również przyjrzeć się pozostałościom XVIII-wiecznej "pułapki", która była częścią teatru Aungier Street. To niezwykła atrakcja zarówno dla mieszkańców irlandzkiej stolicy, jak i dla wszystkich turystów, odwiedzających to miasto. W markecie zostały umieszczone tablice informacyjne, z których można dowiedzieć się więcej o historii Dublina.

Dzisiaj grzeje: 1. Mamy wytyczne związane z Bożym Narodzeniem. Wielu nie będzie zadowolonych, koniec z tradycją

2. Stanie się już 21 października o godzinie 10.00. Cała Polska odczuje skutki, już zaczynają ostrzegać

3. Fani "M jak Miłość" zdruzgotani, potwierdzono dwie śmierci. Aktorka przekazała tragiczne wiadomości

- To wyjątkowa okazja dla ludzi, aby przyjść i zobaczyć trochę więcej średniowiecznego Dublina podczas cotygodniowych zakupów - mówi Vincent Cronolly, reprezentujący Lidl w Irlandii.


Najlepsze newsy dnia:

  1. Teściowa ukryła się w psiej budzie. Kradła z rodziną warzywa, interweniowały służby
  2. Justyna Żyła bardzo pomogła Piotrowi Żyle. Mało kto o tym wie, założyli dochodowy biznes, Piotr powinien dziękować do końca życia
  3. Rodzice mogą zapłacić za dziecko 500 zł kary. Policja bez wahania wypisze mandat
  4. Służby natychmiast przerwały pogrzeb, przegoniono żałobników. Porażające sceny w polskiej miejscowości
  5. MSZ zabrało głos ws. zamknięcia granic. Kluczowa wiadomość dla wszystkich Polaków
  6. NASA ogłosiła coś niezwykłego. Już wkrótce na Księżycu "zamontują" internet, prawdziwy przełom
Ujawniamy: rodzina z programu Ujawniamy: rodzina z programu Czytaj dalej

Źródło: Warszawa w Pigułce

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News