Lidl wycofuje uwielbiany produkt. Pod żadnym pozorem nie można go jeść

Lidl wycofuje uwielbiany produkt. Pod żadnym pozorem nie można go jeść Źródło: wikipedia de:Benutzer:Di'Medici

Lidl pilnie wycofuje uwielbiany przez konsumentów produkt. Pojawiło się oficjalne oświadczenie, by pod żadnym pozorem go nie spożywać. Dowiedz się, jaki produkt ze znanego dyskontu został wycofany.

Lidl przekazało oficjalne oświadczenie w trosce o bezpieczeństwo swoich klientów. Jeden z ulubionych produktów Polaków został pilnie wycofany ze sklepowych półek. Konsumenci, którzy byli ostatnio na zakupach w sieci Lidl, powinni sprawdzić, czy szkodliwy produkt nie znajduje się u nich w domu. 

Uwielbiany produkt wycofany ze sklepu Lidl 

Zgodnie z oficjalną informacją, którą wystosowała sieć sklepów Lidl, ze sklepowych półek zostaje wycofany jeden z popularnych przysmaków. W trosce o wszystkich klientów Lidl informuje, że w trybie natychmiastowym ze sklepów znikną chipsy Snack Day, chipsy paprykowe, 175 g o dacie minimalnej trwałości 28.09.2020 i 19.10.2020

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Jako odpowiedzialny społecznie i świadomy przedsiębiorca na pierwszym miejscu zawsze stawiamy jakość i bezpieczeństwo oferowanych przez nas produktów, dlatego też aby sprostać Państwa zaufaniu przeprowadzamy kilka tysięcy badań rocznie w akredytowanych, niezależnych, zewnętrznych laboratoriach - przekazał Lidl w oświadczeniu. 

Lidl wydał specjalne oświadczenie w sprawie produktu

Lidl zdecydował się na wycofanie produktów ze względu na stwierdzenie w nich dwutlenku siarki, który jest jednym z najbardziej powszechnie stosowanych konserwantów, które są bezpieczne dla zdrowia. Jednak dwutlenek siarki może powodować silne reakcje alergiczne, o czym spółka nie poinformowała na opakowaniu. 

- Ze względu na powyższe zapraszamy do zwrotu artykułu (również napoczętego) w każdym sklepie Lidl bez konieczności okazywania paragonu. Zwrot towaru dotyczy wyłącznie produktu „Snack Day, Chipsy paprykowe, 175 g” z datą minimalnej trwałości 28.09.2020 i 19.10.2020. Wszystkie inne produkty sprzedawane przez Lidl, w szczególności pod marką Snack Day, nie są objęte wycofaniem - dodał Lidl w oficjalnym oświadczeniu. 

Dzisiaj grzeje: 1. Pękła kolejna bariera. Właśnie wzrósł bilans zakażeń koronawirusem w Polsce

2. Biedronka i Lidl dadzą premię pracującym podczas kwarantanny. Kwota wprawia w osłupienie, ryzykowalibyście?

Zgodnie z komunikatem wystosowanym przez sieć Lidl klienci mogą zwracać wszystkie artykuły, również te, które już zostały napoczęte. Jednocześnie dodaje, że nie trzeba okazywać paragonu w przypadku zwrotu asortymentu do sklepu Lidl. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pacjent zero już dziś zostanie wypisany ze szpitala. Mężczyzna jest już w pełni zdrowy
  2. Smutne wiadomości z samego rana. Nie żyje legendarny bokser - R. Mayweather
  3. Wystarczy woda, mąka i jeden sekretny składnik. Dawno zapomniany przepis podbija polskie domy
  4. Zapadła decyzja ws. pieniędzy Polaków. Wszystko zacznie się od jutra
  5. RMF: Rząd chce przywrócić handel w niedziele. Niespodziewana wiadomość z ostatniej chwili
  6. Uważajcie, po badaniach w laboratorium Lidl pilnie wycofuje uwielbiany produkt. Nie jedzcie go

źródło: fakt 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News