W końcu wydało się, ile naprawdę zarabiają w Lidlu. Te kwoty nie wszystkim się spodobają

W końcu wydało się, ile naprawdę zarabiają w Lidlu. Te kwoty nie wszystkim się spodobają Źródło: geograph/paul_harrop/

Lidl jest jedną z popularniejszych sieci sklepów w Polsce, a także pracodawcą dla setek ludzi. Klienci często zastanawiają się, ile personel sieci może zarabiać. Dokładne informacje na ten temat wreszcie zostały ujawnione.

Lidl może zaskoczyć wysokością pensji. Długo czekano na informacje w kwestii zarobków pracowników i w końcu udało się dotrzeć do konkretnych danych. Jako popularna sieciówka sklep zarabia spore pieniądze, jednak nie wszyscy byli do końca przekonani, czy godziwe wynagrodzenie ląduje w kieszeni obsługi. Właśnie wszystko się wydało, a dla niektórych przekazywane informacje mogą być sporym szokiem.  

Ile zarabiają pracownicy jednej z większych sieci sklepów? Te kwoty nie wszystkim się spodobają 

Ci, którzy od dawna zastanawiają się nad podjęciem pracy w Lidlu po tych informacjach mogą nie mieć już żadnych wątpliwości i od razu pospieszą złożyć swoje CV. Inni zaś mogą być bardzo niezadowoleni, że w popularnej sieciówce bez żadnego doświadczenia można aż tyle zarobić. 

Każdy nowy pracownik otrzymuje pensję w wysokości od 3100 do 3850 złotych brutto. Już po dwóch latach mogą spodziewać się podwyżki. Wówczas zarobki w małych miejscowościach mogą wynosić 3450 złotych, a w dużych miastach - 4350 złotych. Ponadto pracownik magazynu, który na co dzień pracuje na wózku widłowym, od samego początku otrzymuje nieco inne, wyższe wynagrodzenie. W chwili podjęcia zatrudnienia otrzyma 4050 złotych brutto, natomiast po czterech latach - 4900 złotych. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Lidl sprzymierzeńcem swoich pracowników? 

Przedstawiciele supermarketu deklarują, że starannie dbają o dobro swoich pracowników, które jest dla nich bardzo ważne. Dokładają wszelkich starań, by wykonywanie powierzanych obowiązków nie było problemowe, a warunki pracy korzystne. 

Dzisiaj grzeje: 1. Rodzice opłakiwali śmierć 2-letniego syna przy jego zwłokach. Po 2 godzinach dziecko obudziło się i skierowało do taty prośbę

2. Legendarna polska wokalistka zmarła na ulicy, idąc na zakupy. Ludzie przechodzili obok, nikt jej nie pomógł. Po 13 latach fani wciąż ją opłakują

- Uważamy, że największą wartością naszej firmy są ludzie, którzy ją tworzą. Dlatego naszym pracownikom, za ich wkład w rozwój firmy, oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz szansę na ciekawą karierę. Priorytetem są dla nas awanse wewnętrzne i docenianie osób już zaangażowanych. Gwarantujemy wszystkim naszym pracownikom umowę o pracę. Czas oraz warunki pracy organizujemy w taki sposób, aby umożliwić pracownikom w jak najwyższym stopniu łączenie życia zawodowego z prywatnym - mówi przedstawiciel sklepu.  

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lidl pokazał wyniki. Sieć ujawnia też płace, ich wysokość może Cię mocno zdziwić
  2. Najnowsze zdjęcia ciężko chorej aktorki. Wypadły jej wszystkie włosy, jej wygląd rozdziera serce
  3. Gdy zorientowała się, po co naprawdę wziął ślub, było już za późno. Popełniła błąd, który zrujnował kobietę na lata
  4. Walił psem o ziemię, aż ten umarł. "Jeśli wasze psy nie robią tego, co chcecie, to je zjedzcie"
  5. Znaki zodiaku mówią więcej niż najlepszy jasnowidz. Oto największe zagrożenia dla każdego z nich

Źródło: popularne

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News