Lidl wycofuje skażone warzywa ze sprzedaży. "Zbyt duża ilość substancji chemicznych"

Lidl wycofuje skażone warzywa ze sprzedaży. "Zbyt duża ilość substancji chemicznych"

Lidl to bardzo popularny sklep w Polsce, w którym zakupy robi bardzo wiele osób, dlatego ostatnie informacje przerażają wielu stałych klientów. Supermarket poinformował ostatnio swoich klientów o tym, że był zmuszony wycofać partię warzyw. Wynika to z tego, że niestety były one skażone.

Lidl to jedna z najpopularniejszych sieci spożywczych w Polsce. Słynie z atrakcyjnych cen, szerokiego asortymentu, a także z bogatej oferty warzyw i owoców. Supermarket ogłosił ostatnio, że był zmuszony wycofać partię warzyw. Powodem miało być zbyt duże skażenie chemiczne. 

Lidl wycofuje warzywa

Lidl jest niemiecką siecią sklepów dyskontowych, które urzekły Polaków swoją szeroką ofertą i wysoką jakością produktów. Sieciówka znana jest z tego, że bardzo dba o swój asortyment, jeżeli chodzi o owoce i warzywa, które sprzedaje na tzw. Ryneczku Lidla. 

 

Ostatnio na swojej stronie firma podała niepokojące oświadczenie. Sklep ma wycofać partię warzyw z powodu zbyt dużego skażenia chemicznego

Klienci mogą zwrócić produkt

Warzywem, o którym mowa, jest młoda kapusta. Sklep 4 czerwca 2019 roku ogłosił, że jest zmuszony wycofać partię tego produkty z Ryneczku Lidla.  Ma to związek z badaniami przeprowadzonymi i zleconymi przez firmę samodzielnie. Sieciówka utrzymuje, że bardzo dba o to, żeby wszystkie warzywa, które sprzedaje, były zdrowe i dlatego ciągle testuje poszczególne egzemplarze. 

Tajemnicze skażenia chemiczne oznaczają, że na młodej kapuście znaleziono dużo pozostałości po szkodliwych środkach ochrony roślin. Partia warzywa, która została usunięta ze sprzedaży, nosi numer seryjny L 21/05. Można ją było kupić między 28 a 31 maja 2019 roku. Jeżeli ktoś w tym czasie dokonał zakupu tego produktu, proszony jest o to, żeby niezwłocznie go zwrócić. Spożywanie młodej kapusty pochodzącej z tej serii może być bowiem szkodliwe dla zdrowia. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zwrotów można dokonywać we wszystkich sklepach w województwie lubelskim, łódzkim, małopolskim, mazowieckim, podkarpackim, śląskim, świętokrzyskim i wielkopolskim. Co istotne,do oddania wadliwego produktu nie jest wymagany paragon. 

Ciekawe jak ta sytuacja wpłynie na reputację niemieckiego sklepu. Być może ludzie przestaną wierzyć w to, że warzywa i owoce z Ryneczku Lidla są zdrowe, skoro znaleziono na nich ślady skażenia chemicznego. 

ZOBACZ TAKŻE

  1. Wielka tragedia dotknęła Danutę Wałęsę. Kobieta dopiero niedawno postanowiła o tym powiedzieć. To straszne! Reakcja Lecha jest oburzająca!
  2. Nie uwierzycie jak Iwona Pavlovic wyglądała jako nastolatka! Była PIĘKNA! Te zdjęcia zwalają z nóg!
  3. Z ostatniej chwili: Polsat informuje o tragedii rodzinnej na zachodzie Polski. Chłopiec nie żyje, matka i braciszek w szpitalu
  4. Zastygliśmy, gdy zobaczyliśmy jak teraz wygląda żona Wiśniewskiego, Mandaryna. Ale jej 16-letnia córka deklasuje nawet Roksanę Węgiel
  5. Roksana Węgiel w końcu przerywa milczenie ws. zatrzymania przez policję. To tłumaczenie nie spodoba się wielu fanom
  6. Boczek z Kiepskich pokazał się z córką. Dziewczyna niesamowicie go

Źródło: Gazeta PL

 

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu