Liderka Black Lives Matter: Biali to podludzie, genetyczny mutant pochodzący od czarnoskórych

Liderka Black Lives Matter: Biali to podludzie, genetyczny mutant pochodzący od czarnoskórych Źródło:

Yusra Khogali liderka Black Lives Matter (ang. czarne życia się liczą) z Toronto stwierdziła, że biali ludzie to tak naprawdę "podludzie", których jedną z cech rozpoznawczych są "skazy genetyczne".

Jedna z liderek BLM, organizacji określającej siebie jako "antyrasistowska",Yusra Khogali opublikowała na jednym z portali społecznościowych post pełen rasizmu i nienawiści skierowany w stronę białych ludzi.

 - Biała rasa nie jest naturalna, w rzeczywistości jest ona oznaka bycia "podczłowiekiem" - stwierdziła Khogali.

 - Wszystkie fenotypy pochodzą od rasy czarnej, a biała rasa to tylko genetyczny defekt - oświadczyła działaczka "antyrasistowska".

Liderka Black Lives Matter podała kilka "dowodów" na swoje twierdzenia. Wśród nich znalazły się m.in. "mają wyższe stężenie inhibitorów enzymatycznych, które hamują produkcję melaniny".

 - Melanina sprawia, że czarna skóra lepiej przyjmuje światło i zachowuje je w "trybie pamięci". To oznacza, że czarna skóra przetwarza światło na wiedzę i pobiera ją prost z energii kosmicznej, z którą się w ten sposób komunikuje - przekonuje działaczka.

Kobieta stwierdziła także, że dzięki wyższości genetycznej rasy czarnej nad białą, będzie łatwo wyeliminować tą drugą. Wystarczy tylko, że czarnoskórzy mężczyźni zaczną przekazywać swoje geny poprzez seks z białymi kobietami.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News