Yusra Khogali liderka Black Lives Matter (ang. czarne życia się liczą) z Toronto stwierdziła, że biali ludzie to tak naprawdę „podludzie”, których jedną z cech rozpoznawczych są „skazy genetyczne”.

Jedna z liderek BLM, organizacji określającej siebie jako „antyrasistowska”,Yusra Khogali opublikowała na jednym z portali społecznościowych post pełen rasizmu i nienawiści skierowany w stronę białych ludzi.

 – Biała rasa nie jest naturalna, w rzeczywistości jest ona oznaka bycia „podczłowiekiem” – stwierdziła Khogali.

 – Wszystkie fenotypy pochodzą od rasy czarnej, a biała rasa to tylko genetyczny defekt – oświadczyła działaczka „antyrasistowska”.

Liderka Black Lives Matter podała kilka „dowodów” na swoje twierdzenia. Wśród nich znalazły się m.in. „mają wyższe stężenie inhibitorów enzymatycznych, które hamują produkcję melaniny„.

 – Melanina sprawia, że czarna skóra lepiej przyjmuje światło i zachowuje je w „trybie pamięci”. To oznacza, że czarna skóra przetwarza światło na wiedzę i pobiera ją prost z energii kosmicznej, z którą się w ten sposób komunikuje – przekonuje działaczka.

Kobieta stwierdziła także, że dzięki wyższości genetycznej rasy czarnej nad białą, będzie łatwo wyeliminować tą drugą. Wystarczy tylko, że czarnoskórzy mężczyźni zaczną przekazywać swoje geny poprzez seks z białymi kobietami.

Zobacz również