Lewicowy działacz zakleił wystawę Żołnierzy Wyklętych. "J*bane śmieci z lasu" (VIDEO)

Lewicowy działacz zakleił wystawę Żołnierzy Wyklętych. "J*bane śmieci z lasu" (VIDEO) Źródło:

Lewicowy działacz, Filip Stojanowski, zakleił wystawę Żołnierzy Wyklętych na Placu Wolności w Poznaniu. Przekonuje, że byli to "dzieciobójcy, zbrodniarze oraz jebane śmieci z lasu" i sugeruje kogo powinni czcić Polacy. 

Filip Stojanowski wybrał się na wystawę poświęconą Żołnierzom Wyklętym, którą poparł Instytut Pamięci Narodowej. Nie wybrał się jednak na Plac Wolności w Poznaniu z sympatii do Wyklętych. Lewicowy działacz przekonuje bowiem, że byli to dzieciobójcy, zbrodniarze oraz jebane śmieci z lasu.

- Jesteśmy na Placu Wolności w Poznaniu gdzie IPN uznał, że warto uczcić pamięć zbrodniarzy, dzieciobójców i jebanych śmieci z lasu. My się z tym nie zgadzamy i wyrażamy symboliczny sprzeciw - powiedział Stojanowski.

Następnie podszedł do elementu wystawy i zakleił go vlepką o następującej treści:

- Gdy Twoi bohaterowie siedzieli w lesie, moi zdobywali Berlin. 

O kim mówią autorzy vlepki? O żołnierzach Ludowego Wojska Polskiego, którzy wraz z Armią Czerwoną zdobywali Berlin na sam koniec II Wojny Światowej.

Wyklętusy Na Placu Wolności w Poznaniu powstała wystawa poświęcona Żołnierzom Wyklętym. Zobaczcie co zrobił tow. Filip Stojanowski. #Wyklęci #Poznań Opublikowany przez Sex, Drugs and Walka Klas na 5 marzec 2017
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News