Lewandowski w kolejnej reklamie! Polacy rozpętali piekło

Lewandowski w kolejnej reklamie! Polacy rozpętali piekło Źródło: fot. facebook.com/HuaweimobilePL

Polska drużyna narodowa przegrała kolejny mecz na mundialu. Po spektakularnej klęsce 0-3 z Kolumbią na reprezentantów naszego kraju wylała się fala krytyki, między innymi za ich występy w reklamach. Teraz Robert Lewandowski wziął udział w kolejnej kampanii reklamowej. Polscy internauci rozpętali piekło.

Polscy kibice przeżywają ogromne katusze w związku z klęską kadry narodowej na mundialu. Reprezentacja Polski po przegranej 1-2 z Senegalem i całkowitej miazdze 0-3 z Kolumbią żegnają się już z występami na Mistrzostwach Świata w Rosji. Na polskich piłkarzy wylała się fala krytyki, w której kibice odnieśli się do wszelkich możliwych aspektów związanych z piłkarzami i zapleczem reprezentacji. Kadra Adama Nawałki jest krytykowana za udział w reklamach, za nieprzygotowanie fizyczne i za ogromne zarobki. Sam trener także obrywa w związku z nieodpowiednim przygotowaniem piłkarzy do gry.

Robert Lewandowski znów w ogniu krytyki

Kapitan polskiej drużyny narodowej tuż przed rozpoczęciem mundiali wziął udział w nowej kampanii reklamowej marki Huawei. Firma oferuje udział w loterii, w której można wygrać spotkanie z najlepszym polskim piłkarzem i bilety na jeden z ligowych meczów w sezonie 2018/2019. Z powodu udziału w kampanii na sportowca wylała się fala hejtu. Internauci, którzy jeszcze przed kilkoma dniami mocno wierzyli w siłę i moc polskiej reprezentacji, teraz nie chcą mieć z nią nic wspólnego. Marka Huawei wyraźnie robi co może, by ratować swoją sytuację, jednak faktem jest, że z powodu mundialu także firma ponosi gigantyczne straty. - Niech się Robert weźmie za treningi. Kurde więcej reklam itp., niż jakichkolwiek sukcesów w reprezentacji. Ale dla Szwabów gole strzela ładnie. Może tam więcej płacą - ironicznie pisze jedna z internautek.Nie mam ochoty i potrzeby poznawać tego Pana. Dziwne, w Niemczech gra za dziesięciu, a teraz spoczął na laurach. Może za mało zapłacili? A gdzie patriotyzm? - pyta kolejna. Dla producenta smartfonów sytuacja jest bardzo nieciekawa. Moderatorzy strony na Facebooku robią co mogą, by tuszować problemy związane z promowaniem produktów przez nieudolnego piłkarza. Sytuacja jest jednak taka, że dla marek, które zatrudniły piłkarzy polskiej kadry do reklam, klęska na mundialu może oznaczać ogromne straty. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. Mundial 2018: Koszmar reprezentanta. W pokoju znalazł ciała martwych rodziców
  2. Tragedia podczas Mundialu. Odszedł kultowy komentator piłkarski, serce nie wytrzymało
  3. Ręce opadają. Skompromitowali całą Polskę ale dostaną MILIONY za mundial
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News