Lewandowski w kolejnej reklamie! Polacy rozpętali piekło

Lewandowski w kolejnej reklamie! Polacy rozpętali piekło Źródło: fot. facebook.com/HuaweimobilePL

Polska drużyna narodowa przegrała kolejny mecz na mundialu. Po spektakularnej klęsce 0-3 z Kolumbią na reprezentantów naszego kraju wylała się fala krytyki, między innymi za ich występy w reklamach. Teraz Robert Lewandowski wziął udział w kolejnej kampanii reklamowej. Polscy internauci rozpętali piekło.

Polscy kibice przeżywają ogromne katusze w związku z klęską kadry narodowej na mundialu. Reprezentacja Polski po przegranej 1-2 z Senegalem i całkowitej miazdze 0-3 z Kolumbią żegnają się już z występami na Mistrzostwach Świata w Rosji. Na polskich piłkarzy wylała się fala krytyki, w której kibice odnieśli się do wszelkich możliwych aspektów związanych z piłkarzami i zapleczem reprezentacji. Kadra Adama Nawałki jest krytykowana za udział w reklamach, za nieprzygotowanie fizyczne i za ogromne zarobki. Sam trener także obrywa w związku z nieodpowiednim przygotowaniem piłkarzy do gry.

Robert Lewandowski znów w ogniu krytyki

Kapitan polskiej drużyny narodowej tuż przed rozpoczęciem mundiali wziął udział w nowej kampanii reklamowej marki Huawei. Firma oferuje udział w loterii, w której można wygrać spotkanie z najlepszym polskim piłkarzem i bilety na jeden z ligowych meczów w sezonie 2018/2019. Z powodu udziału w kampanii na sportowca wylała się fala hejtu. Internauci, którzy jeszcze przed kilkoma dniami mocno wierzyli w siłę i moc polskiej reprezentacji, teraz nie chcą mieć z nią nic wspólnego. Marka Huawei wyraźnie robi co może, by ratować swoją sytuację, jednak faktem jest, że z powodu mundialu także firma ponosi gigantyczne straty. - Niech się Robert weźmie za treningi. Kurde więcej reklam itp., niż jakichkolwiek sukcesów w reprezentacji. Ale dla Szwabów gole strzela ładnie. Może tam więcej płacą - ironicznie pisze jedna z internautek.Nie mam ochoty i potrzeby poznawać tego Pana. Dziwne, w Niemczech gra za dziesięciu, a teraz spoczął na laurach. Może za mało zapłacili? A gdzie patriotyzm? - pyta kolejna. Dla producenta smartfonów sytuacja jest bardzo nieciekawa. Moderatorzy strony na Facebooku robią co mogą, by tuszować problemy związane z promowaniem produktów przez nieudolnego piłkarza. Sytuacja jest jednak taka, że dla marek, które zatrudniły piłkarzy polskiej kadry do reklam, klęska na mundialu może oznaczać ogromne straty. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.
WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. Mundial 2018: Koszmar reprezentanta. W pokoju znalazł ciała martwych rodziców
  2. Tragedia podczas Mundialu. Odszedł kultowy komentator piłkarski, serce nie wytrzymało
  3. Ręce opadają. Skompromitowali całą Polskę ale dostaną MILIONY za mundial
Następny artykuł