Lewandowski UJAWNIA. "Oto rzeczy, których o mnie nie wiecie"

Lewandowski UJAWNIA. "Oto rzeczy, których o mnie nie wiecie" Źródło: Fot. Instagram/Robert Lewandowski

Robert Lewandowski jest jednym z najbardziej znanych na świecie piłkarzy. Jego nazwisko kojarzy każdy fan futbolu bez względu na pochodzenie oraz drużynę, której na co dzień kibicuje. Kapitan naszej reprezentacji rzadko jednak decyduje się otwierać przed fanami, dlatego też każde jego intymne wyznanie natychmiast zdobywa w internecie ogromną popularność. Tak było i tym razem, kiedy Lewandowski zdradził, czego jeszcze nie wiedzą o nim nawet najwierniejsi kibice.

W ostatnim czasie najbardziej znany polski piłkarz odnosi sukcesy nie tylko w życiu zawodowym, lecz także prywatnym. W maju przyszła bowiem na świat jego córka, Klara, którą chętnie chwali się w mediach społecznościowych. Niezmiennie cieszy się on także sielankowym życiem u boku ukochanej żony, która jest jego największym kibicem i przyjacielem. Pomimo tego, że Lewandowski jest niezwykle rozpoznawalną osobą, kibice nie znają wielu faktów z jego życia osobistego. Piłkarz stara się bowiem kontrolować ilość faktów na jego temat, które trafiają do sieci po to, aby - mimo gigantycznej popularności - móc cieszyć się także intymnością i wyciszonym życiem.

Poruszające wyznanie gwiazdora

- Zapewniam, że jest wiele rzeczy, o których nie wie opinia publiczna. Oczywiście, że nad wszystkimi informacjami na mój temat nie panuję, jednak 70 proc. to przeciek kontrolowany. To ja decyduję, o czym ludzie na mój temat mogą wiedzieć. Reszta to bzdury wyssane z palca, których nie chce mi się komentować. Zresztą gdybym się tym zajął, nie miałbym czasu na grę w piłkę - powiedział Lewandowski w wywiadzie dla "Rzeczpospolitej". - Wiem, że moja pozycja w futbolu sprawia, że komentowany jest każdy mój krok, wypowiedź albo to, że gdzieś się pojawiłem, a gdzieś mnie zabrakło. Może nie wzbudzam kontrowersji, ale pobudzam wyobraźnię. Czasami wyciągane są jakieś dziwne wnioski. Albo głupie po prostu. Prawdziwego Roberta znają jednak tylko przyjaciele, a oni tego do mediów nie sprzedają - dodał gwiazdor. Jednocześnie 'Lewy"zdecydował się jednak zdradzić sympatykom kilka faktów, które wcześniej nie były im znane. Co najciekawsze, przyznał otwarcie, że ostatnio płakał 4 maja, gdy rodziła się jego córka. Dodał także, że bardzo cieszy go rodzicielstwo, a Klara "otworzyła go na świat, na rzeczy, których wcześniej nie widział".  
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News