Popularna trenerka fitness oraz żona Roberta Lewandowskiego opowiadała w „Dzień Dobry TVN” o swoim nowym biznesie „Healthy Center by Ann”. Lewandowska starała się w ten sposób walczyć z łatką „żony Roberta”. Niestety, nie wypadła w programie najlepiej.

Lewandowska podzieliła się z widzami swoimi planami biznesowymi. Jej nowa firma ma planować diety, analizować skład ciała, organizować treningi, a nawet motywować zainteresowane osoby.

ZOBACZ TAKŻE: To koniec walki z rakiem Joanny Górskiej

Czuje się samodzielna

Jak twierdzi trenerka, nie będzie ona tylko twarzą tego projektu, ale także wszystkie decyzje będzie podejmować samodzielnie.

Anna walczy w ten sposób z łatką „żony Roberta”. Próbuje ona dewaluować jego wpływ na rozwój własnej kariery. Co więcej uważa, że swój sukces zawdzięcza temu, że odnosiła sukcesy sportowe w karate i to dzięki niemu jest sławna.

Moja kariera sportowa jako karateczki się skończyła – mam czas na siebie, dla swojej rodziny, dla swojej córeczki. Sport mnie ukształtował, gdyby nie sport – nie siedziałabym tu z państwem i nie rozmawiała. Przede wszystkim sport – powiedziała Lewandowska w programie śniadaniowym.

ZOBACZ TAKŻE: Szokujące słowa Cieleckiej i zagranicznego narzeczonego. „Boimy się ich”

Lewandowska poniżona przez prowadzącego

W pewnym momencie prowadzący program Marcin Prokop nie wytrzymał i zażartował, że panie, które jej towarzyszą… za kulisami jadły ciasteczka. Zasugerował, jakoby miała im za to grozić od Ani poważna kara. Sportsmenka w ogóle jednak nie zrozumiała ironii Prokopa i tylko przytaknęła. To musiała być dla niej chwila poniżenia.

Dalej kontynuowała swój wywód w tonie raczej monotonnym i prowadzący nie próbowali już wprowadzać elementu humoru do jej opowieści, kiedy już nie popisała się ona bystrym żartem.

 Nie jestem tylko żoną mojego męża. Jestem dumną żoną mojego męża. Mam swoje życie i swoje ambicje, swoją pracę. Nie chce nikomu nic udowadniać – podkreśliła na koniec niefortunnego programu Anna Lewandowska.

Źródło: lelum.pl

Czy Igrzyska w Pjongczang to porażka polskich sportowców?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Ci sportowcy zszokowali wszystkich... [ZDJĘCIA]


Najpiękniejsze drugie połówki skoczków narciarskich [ZDJĘCIA]

Zobacz również