Anna i Robert Lewandowscy są bardzo medialną parą. Reprezentant Polski w piłce nożnej gra przecież w Bayernie Monachium, a jego żona jest rozpoznawalną trenerką fitness. O ich wspólnych planach na przyszłość Lewandowska opowiedziała w wywiadzie.

Małżeństwu niedawno urodziła się córeczka Klara. Była to bardzo głośna sprawa, gdyż wiele osób interesuje życie prywatne najlepszego polskiego piłkarza. W rozmowie z dziennikarzami Anna Lewandowska zdradziła, czy pragnie następnego dziecka oraz dokąd wyjedzie z mężem. Parze marzy się wyprowadzka na stałe za granicę.

Z racji tego, że Anna często musi wyjeżdżać za ocean, by szkolić się w zawodzie, oboje planują wyjechać do Stanów Zjednoczonych. Celebrtyka nie sprecyzowała, na jak długo znikną z Polski.

Jak podkreśla, są tradycyjną rodziną i wszelkie święta, szczególnie Bożego Narodzenia, uwielbiają spędzać w ojczyźnie. Anna gotuje wtedy wigilijne potrawy, co z resztą bardzo lubi, a wszelkie produkty zamawia nawet na miesiąc wcześniej. Można się więc spodziewać, że w Polsce będą obecni przynajmniej w czasie świąt.

źródło: kobieta.wp.pl

14 gorących partnerek piłkarzy, o których marzy każdy facet [ZDJĘCIA]

Ta piękna dziewczyna jest córką polskiej gwiazdy sportu - której? Nie zgadniesz!

...

Zobacz również

Zobacz również