Miller ujawnił kulisy śmierci syna. Wstrząsające wyznanie

Miller ujawnił kulisy śmierci syna. Wstrząsające wyznanie Źródło:

Leszek Miller ogłosił, że po śmierci swojego jedynego syna chciałby wycofać się z polityki. We wzruszającym wywiadzie dodał także, jaka jest jego relacja z byłą partnerką. Zarzuca Katarzynie, że nie zareagowała w porę. Ujawnił także wstrząsające fakty.

Leszek Miller chciałby uciąć relację z byłą partnerką syna. Uważa, że burzliwy związek z Leszkiem Juniorem miał niebagatelny wpływ na stan psychiczny mężczyzny. Sugeruje także, że kłótnia na chwilę przed aktem samobójczym była istotnym czynnikiem, który popchnął mężczyznę do targnięcia się na swoje życie.

Leszek Miller po śmierci oskarża jego byłą partnerkę. Co się wydarzyło w dzień samobójstwa?

- Ostatnią osobą, która widziała syna żywego, była jego partnerka, z którą mieszkał. To był burzliwy związek. Ona mogłaby powiedzieć, jak wyglądały ostatnie godziny, ale to będzie „jej prawda”, niekoniecznie obiektywna - powiedział dziennikarce "Wprost" były premier. Leszek Miller ujawnił także, jak przebieg sytuacji tłumaczyła Katarzyna. - Powiedziała, że doszło między nimi do brutalnej awantury. Nie ukrywam, że bardzo trudno nam z nią rozmawiać. Już wcześniej mieliśmy do niej wiele pretensji, teraz chcemy tylko, żeby jak najszybciej zniknęła z naszego życia - zaznaczył polityk. W tym wzruszającym wywiadzie, Leszek Miller wspomniał bulwersującą okładkę "Faktu", który na froncie zamieścił zdanie "Ojciec wybrał politykę a syn sznur". Według zeznań byłego premiera o wydaniu dowiedział się... składając urnę do grobu. Dodał także, że pomimo brutalnego zachowania dziennika, spotkał się z ogromem życzliwości od innych tytułów, a kondolencje zdecydowali mu się złożyć nawet zagorzali przeciwnicy polityczni.

Miller wspomina syna

Dziennikarce "Wprost" Miller opowiedział także o kilku momentach, które mógł spędzić ze swoim synem. Przypomniał wyjazd na narty, wspólne wychodzenie do kina, wycieczki rowerowe. Zaznaczył, że widywał się z mężczyzną niemal codziennie, a wspólne - rodzinne spędzanie czasu było jego absolutnym priorytetem.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Leszek Miller postanowił się wycofać z czynnej polityki. - Do śmierci syna wiedziałem, kim jestem i co jest w życiu ważne. Teraz nie wiem, jakim będę człowiekiem i co będę robił. (…) Słowa, że kiedy umiera ktoś bliski, umiera też cząstka nas, brzmią może banalnie, ale są prawdziwe - powiedział tygodnikowi opinii. Miller chciałby poświęcić czas swojej żonie i wnuczce. W jego ocenie są one ważniejsze od kariery.Peugeot 308 Sprawdź!

  1. To nie koniec afery taśmowej. Jej główny bohater próbował popełnić samobójstwo
  2. Ksiądz doprowadził 13-latka do samobójstwa. Przez lata pozostał bezkarny
  3. Nie żyje wybitny Polak, popełnił samobójstwo. "Był uśmiechnięty, miał ułożone życie"
Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu