Partnerka syna Millera przerywa milczenie! Szokujące szczegóły śmierci

Partnerka syna Millera przerywa milczenie! Szokujące szczegóły śmierci

Leszek Miller junior zmarł tragicznie w niedzielę 26 sierpnia. Jako pierwsza informację o jego śmierci podała dzień później córka, Monika Miller. W czasie gdy prokuratura stara się ustalić jak doszło do śmierci syna byłego premiera, na jaw wychodzą nowe druzgocące fakty.

Leszek Miller junior prawdopodobnie popełnił samobójstwo, jednak prokuratura cały czas bada jakie okoliczności towarzyszyły tragicznym wydarzeniom. Tymczasem partnerka zmarłego przerwała milczenie i podała mediom nowe informacje opisujące okoliczności śmierci Millera.

Leszek Miller junior pokłócił się z partnerką

Katarzyna S., partnerka zmarłego Leszka Millera juniora, podzieliła się opisem ostatnich wspólnych chwil przed jego śmiercią. - Spałam na dole, bo mieliśmy sprzeczkę, a on był wtedy u góry. Jeszcze koło 2-3 w nocy zszedł na dół i potem zamknął się w sypialni na górze. To wtedy po raz ostatni Katarzyna S. widziała Leszka Millera juniora. Sama przyznaje, że tej nocy wiele rzeczy mogło potoczyć się inaczej. - Potem rozegrał się horror, najgorszy jaki można sobie wyobrazić. Żałuję, że nie poszłam spać na górę. Może by inaczej to się potoczyło - mówi dziewczyna Millera w rozmowie z Wirtualną Polską. Katarzyna S. przyznała również, że to ona jako pierwsza natrafiła na zwłoki swojego ukochanego. - Ja go znalazłam. I to było najgorsze, co mnie w życiu spotkało. Zastać tak osobę, którą się kocha. To było koło 11-12 w południe - przybliża ukochana Leszka Millera juniora.

Tajemnicze samobójstwo Millera

Wersja zdarzeń Katarzyny S. została potwierdzona przez jednego ze śledczych zajmujących się tą sprawą. Póki co wszystkie okoliczności wskazują na to, że Leszek Miller Junior popełnił samobójstwo. Oględziny śledczych wykonane w miejscu znalezienia zwłok zdają się potwierdzać tą tezę. Śledczy pobrali z ciała odpowiednie próbki, które będą badane pod kontem występowania alkoholu bądź narkotyków. Czekają również na wyniki sekcji zwłok, które powinny rozwiać wszelkie wątpliwości. W toku postępowania śledczy badają również, czy do samobójstwa mogły przyczynić się jakieś osoby trzecie.
ZOBACZ TAKŻE
  1. To tam umarł Mackiewicz. Himalaiści pokazali wstrząsające zdjęcie
  2. Kasia Cerekwicka ma problem. Prawica ją linczuje za słowa o dzieciach
  3. Pogoda długoterminowa. Jaka pogoda na początek roku szkolnego?
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News