miller
Karol Zaborowski - 13 Grudnia 2018

Córka Leszka Millera Jr. opowiedziała o jego ostatnich dniach. Wstrząsające

Leszek Miller bardzo mocno przeżył śmierć swojego syna, który popełnił samobójstwo. Teraz córka mężczyzny w szczerym wywiadzie opowiedziała o problemach swojego ojca i jego ostatnich dniach.

Leszek Miller Junior był prężnie rozwijającym się biznesmenem. Według wielu osób miał wszystko, co potrzebne do szczęścia - dom, kochające dziecko, dobrze płatna praca. Jednak mężczyzna borykał się z wieloma wewnętrznymi problemami, których nie widać na co dzień. Biznesmen był powoli wyniszczany od wewnątrz, a jego nagła śmierć wstrząsnęła całą jego rodziną. Dopiero teraz jego córka mimo żałoby zebrała się na odwagę, aby szczerze porozmawiać o tym, co spotkało jej ojca.

Leszek Miller Junior miał problemy z alkoholem

Monika Miller przez długi czas nie mogła wrócić do siebie po śmierci ojca. To właśnie ona poinformowała o odejściu biznesmena, a także oskarżała o to jego partnerkę. W powrocie do formy pomogła jej praca oraz przyjaciele, którzy okazali masę wsparcia, którego tak bardzo potrzebowała. Teraz w wywiadzie dla Vivy zdecydowała się opowiedzieć o ostatnich dniach życia swojego ojca. Podczas rozmowy Monika Miller zdradziła, że jej ojciec borykał się z uzależnieniem od alkoholu. Według niej był to jego sposób na radzenie sobie z depresją. - Tata próbował wyjść z alkoholizmu, ale alkohol to była jego jedyna obrona przed depresją. Wiedziałam, że on próbuje naprawić swoje życie, że chodzi na różne spotkania, że nie chce pić. Nawet znalazł nowe hobby – pieczenie chleba, i to profesjonalnie - mówi Monika Miller.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Aleksander KwaśniewskiAleksander Kwaśniewski unika tego jak ognia! Kompromitujące fakty niszczą mu życieCzytaj dalej
Co więcej, na kilka dni przed swoją śmiercią Leszek Miller Junior odwiedził brata swojej mamy. Nikt nie podejrzewał, że są o krok od tragedii. Miller nic po sobie nie dawał poznać. Uśmiechał się, był skory do rozmowy, zachowywał się tak, jakby kompletnie nic złego się nie działo. Jednak były to tylko pozory. - Bo pozornie nic złego się nie działo. Kilka dni przed śmiercią odwiedził brata swojej mamy, a mojej babci. Był uśmiechnięty, rozmawiał i wszystko wydawało się poukładane - dodaje. Wiele osób jest wstrząśniętych tym, że nawet rodzina nie dostrzegła jego problemów. Jednak mężczyzna w swoim życiu całkowicie odgrodził się od bliskich, przez co jeszcze trudniej było im dostrzec jego prawdziwe problemy.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Czy to się dzieje naprawdę?! Polski Kościół prześladuje ofiary pedofilów?
  2. Jackowski rozwikłał kolejną przerażającą sprawę! Wstrząsające fakty
  3. Znaki zodiaku i ich najpiękniejsze partie ciała. Co masz w sobie niezwykłego?
  4. Znaki zodiaku, które są prawdziwymi BESTIAMI w łóżku
  5. Szydło musi być załamana! Najczarniejszy koszmar właśnie się spełnił
Leszek MillerRodzinne tragedie polityków [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News