Wstrząsający wpis wnuczki Millera. "Morderczyni!"

Wstrząsający wpis wnuczki Millera. "Morderczyni!"

Leszek Miller Jr zmarł według medialnych doniesień dziś rano. Wciąż nie wiadomo, jaka była oficjalna przyczyna jego śmierci. Ogromne kontrowersje wokół sprawy sprowokował jednak post na Facebooku, który opublikowała tuż przed odejściem ojca Monika Miller. Czy ktoś mógł być zamieszany w tę tragedię?

Monika Miller od dłuższego czasu unikała raczej wypowiadania się na tematy prywatne. Czasami zajmowała głos w sprawach dotyczących dziadka, który przed laty pełnił funkcję polskiego premiera, jednak robiła to raczej w kwestii wyjątku. Kiedy więc 26 sierpnia modelka opublikowała na Facebooku zrzut ekranu z kontem pewnej kobiety, internauci byli zadziwieni. Miller stanowczo ją skrytykowała, nie przebierając w słowach. - Najgorsza gnida na świecie, jeżeli ktoś ma z nią jakikolwiek kontakt, radzę usunąć ją lub mnie ze znajomych. Pijaczka, ćpunka, morderczyni - napisała rozwścieczona córka Leszka Millera Jr.

Nie żyje syn Leszka Millera

Media bardzo szybko zapomniały o kontrowersyjnym wpisie, kiedy okazało się, że niespodziewanie zmarł ojciec modelki oraz syn byłego premiera. Co szokujące, nie tylko jego rodzina pogrążyła się właśnie w żałobie. Ta sama kobieta, którą Monika Miller stanowczo skrytykowała na Facebooku, dziś zmieniła swoje zdjęcie profilowe na czarno-białą fotografię. Widzimy na nią Katarzynę Alicję w towarzystwie... syna Leszka Millera. Jak się więc okazuje, para doskonale się znała.

Jak zmarł Leszek Miller Jr?

Internauci bardzo szybko zaczęli podejrzewać, że tajemnicza kobieta mogła być zamieszana w rodzinną tragedię Millerów. Wciąż nie znamy jednak szczegółów tej kontrowersyjnej sprawy, której nie chce szerzej komentować ani policja, ani bliscy Leszka Juniora. Leszek Miller Jr Fot. Facebook Leszek Miller Jr Fot. FacebookZOBACZ TAKŻE:
  1. Kim był syn Leszka Millera Leszek Miller Junior?
  2. Nie żyje syn Leszka Millera. Wstrząsająca śmierć
  3. Nie żyje legendarna postać. Świat już nie będzie taki sam
  4. Makabra w Polsce! Bestie nagrywały dziecko płonące w samochodzie
źródło: wsensie.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News