Leszek Miller jr przed śmiercią przeżył koszmar. Narzeczona ujawnia

Leszek Miller jr przed śmiercią przeżył koszmar. Narzeczona ujawnia Źródło: Fot. Facebook/Katarzyna Sobkowiak

Leszek Miller jr, syn byłego premiera Leszka Millera, przed kilkoma dniami najprawdopodobniej odebrał sobie życie. Doniesienia te potwierdza jego narzeczona, która o koszmarze opowiedziała mediom. Śmierć wstrząsnęła polską opinią publiczną.

Leszek Miller jr zmarł w zeszłą niedzielę 26 sierpnia. Informacje o tragedii jako pierwsza podała jego córka, Monika Miller. Wnuczka byłego premiera nie szczędziła również gorzkich słów partnerce ojca, Katarzynie Sobkowiak. - Najgorsza gnida na świecie, jeżeli ktoś ma z nią jakikolwiek kontakt, radzę usunąć ją lub mnie ze znajomych. Pijaczka, ćpunka, morderczyni - pisała w mediach społecznościowych. Śmierć poruszyła nie tylko rodzinę Millerów, ale i opinię publiczną. Dziennikarze błyskawicznie również skontaktowali się z partnerką zmarłego, która udzieliła wypowiedzi dla "Super Expressu".

Leszek Miller jr przed śmiercią przeżył trudne chwile

W dniu, w którym popełnił samobójstwo syn byłego premiera pokłócił się z ukochaną. Jak podała do wiadomości Monika Miller, jej ojciec był człowiekiem bardzo wrażliwym i otwartym. Sprzeczka była więc zapewne dla niego ogromnym ciosem. - To było koło 11-12 w południe. Spałam na dole, bo mieliśmy sprzeczkę, a on był wtedy u góry - cytuje Sobkowiak "SE". Jak przekonuje kobieta, kłótnia nie mogła być powodem samobójstwa. Zdaniem Sobkowiak była nią wieloletnia depresja, z którą zmagał się jej partner. - Jeszcze koło 2-3 w nocy zszedł na dół i potem zamknął się w sypialni na górze. Potem rozegrał się horror, najgorszy jaki można sobie wyobrazić. Żałuję, że nie poszłam spać na górę [...] To zupełnie nie przez kłótnię. Byliśmy zgraną parą, sprzeczki zdarzają się każdemu. To nie powód do takiego kroku. Moim zdaniem chodzi o wieloletnią depresję Leszka - czytamy.

Kim był Leszek Miller jr?

Młodszy Leszek Miller był absolwentem warszawskiej Szkoły Głównej Handlowej. Studia ukończył w 1996 roku. Od tego czasu prowadził działalność biznesową. Był prezesem spółki Fly&Drive, która jednak upadła. Pracował również w KGHM. Do śmierci prowadził inwestycje związane z ubezpieczeniami i funduszami inwestycyjnymi.
ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Ujawniono największe kłamstwo Beaty Szydło wyszło! MILIONY Polaków oszukanych
  2. Popek naprawdę zrobił to synowi. Borys Szyc dostanie zawału
  3. Największy gwiazdor TVN ujawni koszmarne tajemnice! Jego byłe partnerki będą wściekłe!
źródło: se.pl
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News