Śmierć w rodzinie Leszka Millera przyszła nagle. Jego wnuczka ujawniła całą prawdę

Śmierć w rodzinie Leszka Millera przyszła nagle. Jego wnuczka ujawniła całą prawdę Źródło: TRICOLORS East News

Leszek Miller oraz jego wnuczka byli zmuszeni stawić czoła nagłej i niespodziewanej śmierci jednego z członków ich rodziny. Monika zdobyła się na bardzo odważne wyznanie i zdradziła całą prawdę w sprawie tego wydarzenia oraz uczyć jej oraz jej dziadka.

Leszek Miller oraz jego wnuczka zdobyli się na bardzo szczery wywiad z magazynem "Viva". Monika zdecydowała się na bardzo odważne wyznanie. Nigdy wcześniej nie mówili publicznie o tym, jak czuli się po tragicznej nagłej śmierci w ich rodzinie. 

Leszek Miller i jego wnuczka zdradzili całą prawdę na temat nagłej śmierci w ich rodzinie

Dwa lata temu w sierpniu 2018 roku całą Polskę obiegła tragiczna wiadomość. Jedyny, zaledwie 48-letni syn Leszka Millera popełnił samobójstwo. Jego nagłe i niespodziewane odejście sprawiło, że cała rodzina pogrążyła się w żałobie. W ostatnim wywiadzie z magazynem "Viva" polityk oraz jego wnuczka zdradzili, jakie były ich doświadczenia po tych nieprawdopodobnie trudnych chwilach.

Tragiczne zdarzenie miało miejsce, gdy były premier Leszek Miller był ze swoją wnuczką Moniką na wakacjach. Co prawda w ciągu kilki lat kilka razy wypowiadali się w mediach na temat samobójczej śmierci syna byłego premiera, jednak teraz po raz pierwszy zabrali głos wspólnie. 

- Czas jedynie oswaja z bólem, ale niczego nie leczy. Straciłem strach przed śmiercią. Śmierć wydaje się nam czymś przerażającym, ale jak jej dotkniemy, to przerażenie znika - były premier wyznał, że nigdy nie poradził sobie z tak wczesnym odejściem jego jedynego syna. Czas pozwolił mu jedynie na przyzwyczajenie się do nieprzemijającego nigdy bólu. Podobnego zdania jest jego wnuczka Monika.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Mnie ciągle się wydaje, że wszystko mi się przyśniło… Gdyby nie śmierć taty, chyba nie miałabym w sobie tyle odwagi, żeby zacząć śpiewać, pokazać się publiczności. Bardzo mocno do mnie dotarło, byłam wtedy jeszcze przed obroną licencjatu, że jednego dnia jesteśmy, a drugiego nas nie ma. I że jeżeli czegoś bardzo chcemy, o czymś marzymy, to nie powinniśmy tego odkładać na później, bo tego później może nie być - powiedziała Monika Miller w rozmowie z magazynem "Viva".

Dzisiaj grzeje: 1. Rząd szykuje zmiany. Wielu z nas straci pieniądze

2. Ogłoszono poważne zmiany w szkolnictwie. Wszyscy uczniowie będą się musieli dostosować

3. Smutna wiadomość o mężu Grażyny Torbickiej. Przesyłamy wyrazy współczucia

Jak wyznaje wnuczka byłego premiera, tragiczne wydarzenia pozwoliły jej na przewartościowanie całego swojego życia. Od tej pory zupełnie inaczej postrzega świat, który ją otacza. Po śmierci ojca Monika zamieszkała z dziadkami w Konstancinie pod Warszawą. Cała rodzina wzajemnie się wspiera, dzięki czemu byli w stanie przetrwać ten bardzo trudny czas. Obecnie wnuczka byłego premiera zajęła się rozwojem swojej kariery. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tragiczna wiadomość obiegła świat. Wszyscy śpiewaliśmy jego hit, niestety nie żyje
  2. Sanepid pilnie poszukuje osób w czterech miastach. Mieli kontakt z chorym
  3. Agata Duda zostawiła tylko jedną wiadomość. Nie tak miało być, wielu jest zawiedzionych
  4. Dotarliśmy do rodziny, która brała udział w programie „Nasz nowy dom”. Wyznali wszystkie tajemnice
  5. Współpracownik Magdy Gessler ujawnił całą prawdę na temat pracy ze słynną restauratorką. Ma wymagania, poznaliśmy szczegóły

Źródło: Plotek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News