GIF pilnie wycofuje popularny lek dla cukrzyków. Koniecznie się go pozbądźcie

GIF pilnie wycofuje popularny lek dla cukrzyków. Koniecznie się go pozbądźcie Źródło: unsplash/Anastasiia_Ostapovych/

Leki na cukrzycę mogą być bardzo niebezpieczne. GIF ostrzega przed konkretną partią medykamentów, która została wycofana z obiegu. Lepiej natychmiast go wyrzucić lub oddać do apteki.

Kolejne leki zostały wycofane z medycznego rynku. Okazuje się, że GIF miał poważny powód do tego, by podjąć taką decyzję. Wiadomo już, który dokładnie preparat został wycofany oraz jakie było jego przeznaczenie. Każdy, kto nabył ten produkt, powinien jak najszybciej się go pozbyć, bowiem dalsze spożywanie go może być szkodliwe.

GIF wycofuje leki dla cukrzyków 

Główny Inspektorat Farmaceutyczny jakiś czas temu podjął decyzję o wycofaniu z obiegu produktu leczniczego Thiogamma, który był przeznaczony dla osób chorych na polineuropatię cukrzycową, czyli zespół uszkodzeń nerwów obwodowych, wynikających z cukrzycy. Głównymi cechami charakterystycznymi dla schorzenia są zaburzenia czucia i ruchu.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

GIF przekazał dokładne informacje na temat leku, który ma zniknąć ze farmaceutycznych półek. Chodzi o: Thiogamma (Acidum thiocticum), 600 mg, tabletki powlekane, 60 tabletek, numer serii: 15E138 z terminem ważności 04.2020.  

Osoby, które zakupiły lek powinny koniecznie się go pozbyć 

Od początku nie ukrywano, co przyczyniło się do podjęcia takiej decyzji. Przekazanie dokładniejszych informacji na temat powodów ma za zadanie uświadomić osoby, które zakupiły produkt, że sytuacja jest poważna i nie powinny przyjmować nabytego leku z wymienionej wyżej serii. 

Dzisiaj grzeje: 1. Krzysztof Krawczyk przyjął ostatnie namaszczenie. Szczere wyznanie o śmierci

2. Dowód osobisty. Nowe rozwiązanie nie pozwoli Ci zapomnieć o konieczności jego wymiany

Do wycofania przyczyniła się informacja, jaka napłynęła do GIF od podmiotu odpowiedzialnego, która mówiła o "uzyskaniu wyniku niezgodnego ze specyfikacją dla parametru „rozpad”, co miało dotyczyć dokładnie serii 12E138. Nie wiadomo jednak, na ile wspomniana niezgodność może stwarzać zagrożenie dla osób przyjmujących produkt leczniczy o nazwie Thiogamma.

 

  1. Będziecie płakać! 5-latek zmarł na straszliwy nowotwór. Jego ostatnie życzenie złamie wam serce
  2. Znaki zodiaku najlepszych kobiet. Faceci szaleją na ich punkcie. To najlepsze żony i kochanki
  3. Margaret odchodzi z Kościoła. Czarę goryczy przelała masturbacja 
  4. 6-miesięcznie dziecko zmarło, mama zapadła w śpiączce. Dramat w warszawskim parku w końcu doczeka się rozstrzygnięcia
  5. Nie żyje reprezentant kraju, uczestnik mistrzostw świata. Media przekazały wiadomości o nagłej śmierci piłkarza

Źródło: radiozet

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu