To koniec cierpień prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego. W końcu wyszedł ze szpitala

To koniec cierpień prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego. W końcu wyszedł ze szpitala

To wiadomości z ostatniej chwili. Jarosław Kaczyński, po tygodniach cierpień, wreszcie opuścił szpital. Miejmy nadzieję, że to już koniec jego choroby. Lekarze zrobili, co mogli.

Po ponad miesiącu spędzonym pod okiem specjalistów od ortopedii Jarosław Kaczyński upuścił w końcu Wojskowy Instytut Medyczny. Przypomnijmy, że prezes PiS od 4 maja znajdował się w placówce przy ul. Szaserów w Warszawie, gdzie został przyjęty z racji problemów z kolanem. Dziś około godziny 14:00 opuścił szpital i udał się do domu. Lekarze zrobili wszystko, co w ich mocy, by pomóc inicjatorowi "dobrej zmiany". Specjaliści usunęli stan zapalny z kolana prezesa i przeprowadzili na nim zabieg. Teraz głowę Zjednoczonej Prawicy czeka długa rehabilitacja, która zajmie wiele więcej czasu niż pobyt w szpitalu. Polityk jednak nie zamierza tracić czasu i zapewne natychmiast przystąpi do pracy.

Jarosław Kaczyński wraca do polityki

Przez cały miesiąc temat zdrowia Kaczyńskiego był tematem tabu dla polityków obozu władzy. Przekaz dotyczący hospitalizacji byłego premiera był sterowany z ul. Nowogrodzkiej. Na Szaserów codziennie niemal przychodzili najważniejsi przedstawiciele władz, by otrzymać od Jarosława Kaczyńskiego instrukcje i rady. Teraz szef PiS będzie mógł powrócić do swojego gabinetu i Sejmu, gdzie ponownie stanie w szranki z opozycją. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. ZOBACZ TAKŻE:
  1. Niespodziewana, okropna tragedia. Nie żyje najpopularniejszy w kraju kucharz, podróżnik i restaurator
  2. W Polsacie był najlepszy. Dziś mierzy się z chorobą, „ledwo mówię”
  3. Wielki skandalista wyrzucony z TVP!
źródło: wp.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News