Lekarz ostrzega
Bermix Studio Unsplash.com
Irmina Jach - 29 Października 2020

Lekarz właśnie ujawnił, co czeka Polaków w grudniu. Czarny scenariusz może spełnić się za kilka tygodni

Lekarz nie mógł dłużej milczeć, właśnie ujawnił, co czeka Polaków w grudniu. Niestety, przekazane przez niego wiadomości nie są dobre. Trzeba być przygotowanym na czarny scenariusz. Może spełnić się już za kilka tygodni. Włos jeży się na głowie. Wiemy, co wydarzy się w okolicach świąt Bożego Narodzenia.

Lekarz przekazał straszne wieści na temat losów obywateli naszego kraju w nadchodzących miesiącach. Sytuacja będzie znacznie poważniejsza, niż do tej pory. Trzeba spodziewać się najgorszego. Czekają nas naprawdę ciężkie chwile. Trudno uwierzyć.

Siedziba TVP otoczona kordonem policji, dziesiątki radiowozów i straż pożarna. Wiemy co się dziejeSiedziba TVP otoczona kordonem policji, dziesiątki radiowozów i straż pożarna. Wiemy co się dziejeCzytaj dalej

Lekarz zdradził, co czeka Polaków w grudniu

Sytuacja epidemiologiczna w Polsce pogarsza się z dnia na dzień. Ministerstwo Zdrowia poinformowało w czwartek, 29 października, o kolejnej rekordowej liczbie zakażeń niebezpiecznym patogenem. Odnotowano 20 156 nowych i potwierdzonych przypadków zarażeń koronawirusem. Zmarło 301 osób. Najpoważniej jest w województwie wielkopolskim, gdzie aż 2633 testów dało wynik pozytywny.

Na kolejnych miejscach plasują się województwa: mazowieckie (2255), śląskie (1994), małopolskie (1927), łódzkie (1794), lubelskie (1700), kujawsko-pomorskie (1403), podkarpackie (1306), pomorskie (953), podlaskie (858), dolnośląskie (857), świętokrzyskie (599), zachodniopomorskie (549), warmińsko-mazurskie (525), opolskie (482) oraz lubuskie (321).

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Zauważył w ogródku wyjątkowo dziwne jajko. W jednej chwili zamarł, gdy zobaczył, co się z niego wyklułoZauważył w ogródku wyjątkowo dziwne jajko. W jednej chwili zamarł, gdy zobaczył, co się z niego wyklułoCzytaj dalej

Niestety, to jeszcze nie koniec złych wiadomości. Póki co nie ma żadnej nadziei na odwrócenie się sytuacji i szybki spadek liczby zakażeń. Okazuje się, że poprawa może nie nadejść w ciągu najbliższych miesięcy. Dr Jakub Zieliński z Zespołu Modelu Epidemiologicznego ICM Uniwersytetu Warszawskiego, w rozmowie z Wirtualną Polską, poinformował o czeka nas lada dzień.

Ekspert uważa, że nie dysponujemy jeszcze metodami, które pozwoliłyby na skuteczne ograniczenie transmisji koronawirusa. Najbliższe dni będą kluczowe. Lekarz uważa, że “albo restrykcje zaczną działać i wtedy ponownie uda się spłaszczyć wzrost epidemii, albo sytuacja wymknie się spod kontroli". Do marca przyszłego roku nawet połowa Polaków może przejść zakażenie.

- Do tego może dojść, jeśli rząd w odpowiedniej chwili nie zdecyduje się na wprowadzenie lockdownu, albo po prostu ludzie nie będą przestrzegać restrykcji. Już teraz duża część społeczeństwa jest mocno zmęczona tą sytuacją. W grudniu możemy mieć więcej chorych niż było od wiosny do listopada razem wziętych - alarmował specjalista.

Dzisiaj grzeje:

1. Porażająca decyzja MON. Chodzi o wojsko na polskich ulicach

2. Zamknięcie części sklepów i ograniczenia w przemieszczaniu? Nieoficjalne doniesienia o nowych obostrzeniach

3. Mateusz Morawiecki właśnie ogłosił swoje decyzje. Pilna wiadomość do wszystkich Polaków

- Jednego dnia będzie więcej zgonów niż w lecie przez cały miesiąc. Nagle okaże się, że w ciągu dnia trzeba przyjąć do szpitala tyle osób, ile wcześniej przyjmowano przez miesiąc - dodał.

Lekarz uważa, że już teraz jesteśmy świadkami załamywania się polskiego systemu medycznego, a w przeciągu najbliższych trzech miesięcy przejdziemy przez “prawdziwe piekło”. Okazuje się, że najgorsze może być jeszcze przed nami.

- Światła nagle nie zgasną. Po prostu wyczerpią się wolne miejsca w szpitalach, karetki przestaną na czas zabierać chorych, którzy będą umierać we własnych domach. Najbliższe trzy miesiące to będzie prawdziwe piekło - mówił dr Jakub Zieliński.

Mateusz Morawiecki podczas dzisiejszej konferencji przekazał, że wydał dyspozycję wojewodom dot. powiększania liczby łóżek dostępnych w szpitalach, a w całym kraju powstanie sieć szpitali polowych. Na ten moment nie planuje się wprowadzenia lockdownu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Golden retriever usłyszał płacz szczeniaczków. Był tylko 1 sposób, aby je pocieszyć, kamera nagrała przepiękną scenę
  2. Adam Małysz w końcu się doczekał. Wielka radość w rodzinie skoczka, posypały się gratulacje
  3. Ważny komunikat Ministerstwa Zdrowia. Dotyczy wszystkich Polaków powyżej 45. roku życia
  4. Zauważyłeś u siebie podobne objawy? Oznaczają, że mogłeś mieć koronawirusa, trzeba wiedzieć
  5. Twierdził, że koronawirus nie istnieje. Teraz przekazuje dramatyczny apel ze szpitala, bardzo przykre
  6. W stronę Ziemi leci ogromna asteroida. Jej prędkość jest porażająca, uderzenie miałoby katastrofalne skutki
  7. Powalający przepis na najszybsze, najłatwiejsze i najlepsze ciasto czekoladowe

Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Webniusy

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News