28-latek opisał, jak naprawdę wygląda leczenie koronawirusa. Porażające, co działo się z jego ciałem

28-latek opisał, jak naprawdę wygląda leczenie koronawirusa. Porażające, co działo się z jego ciałem Źródło: instagram.com coltonunderwood

28-latek otrzymał lek na koronawirusa, aby szybciej zwalczyć chorobę. Był w bardzo złym stanie, a teraz, gdy odczuł pewien postęp w leczeniu, napisał, jak naprawdę wygląda leczenie COVID-19.

Lek na koronawirusa nie został jeszcze odkryty - lekarze zajmujący się chorymi podają im wiele różnych medykamentów. 28-latek napisał, co przeszedł i jak się czuł podczas kuracji.

Lek na koronawirusa: 28-latek bierze 2 kluczowe specyfiki

28-latek jest dobrze znany niektórym osobom, które namiętnie oglądają telewizję i niekoniecznie tylko polskie programy. Colton Underwood to kolejna sławna osoba, która zaraziła się SARS-CoV-2: mają go m.in. Tom Hanks, Placido Domingo czy też Idris Elba. 28-latek był prawdziwą gwiazdą reality show "Bachelor" - były zawodnik hokeja szukał tam kobiety swojego życia. Dziś zmaga się z koronawirusem i szczerze przyznaje, że ostatnie dni były dla niego cięższe niż przypuszczał.

Po pozytywnym przejściu testu na koronawirusa, lekarz zastosował leczenie hydroksychlorochiną, Zithromaxem, 28-latek otrzymał też zalecenia wykonywania inhalacji. Mężczyzna cały czas przebywa w domu.

- Kaszel, nocne pocenie i krótki oddech. Oddychanie jest wyzwaniem, czuję się, jakbym miał do dyspozycji tylko 20 proc. swoich płuc. Mogę sobie tylko wyobrazić, jak czują się teraz ludzie z chorobami towarzyszącymi - pisze na Instagramie Colton Underwood.

Mimo, że stosował się do zaleceń i uważał na siebie, zachorował

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Po dawce specjalnych leków oraz pierwszych inhalacjach, 28-latek stwierdza, że "dzisiejszego poranka poczułem jakiś postęp". Mężczyzna jeszcze długi czas będzie przebywał na kwarantannie, w izolacji od najbliższych. Kwarantannie została poddana również jego dziewczyna, nie chcą ryzykować zdrowia swoich bliskich.

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili: Jest prognoza liczby zakażeń dla Polski. Podano możliwą datę zahamowania epidemii
2. Ogromne zmiany dla seniorów. Biedronka wprowadziła dla niech specjalną zmianę, inni sieci zrobią to samo?

28-latek w poprzednim wpisie na Instagramie przyznał także, że nie ma pojęcia, gdzie mógł się zarazić wirusem lub kto mógłby być jego nosicielem. Dbał o higienę i dezynfekcję rąk, starał się ograniczać wyjścia do minimum, a mimo to musi teraz poddać się leczeniu, aby przywrócić płuca do wcześniejszej formy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dramat we Włoszech wciąż trwa. Stwierdzono więcej ofiar śmiertelnych niż w Chinach
  2. Kamil Stoch zakończy karierę już teraz? Michal Doleżal odpowiada na doniesienia
  3. 28-latek opisał, jak naprawdę wygląda leczenie koronawirusa. Porażające, co działo się z jego ciałem
  4. Wprowadzono bardzo ważną zmianę, każdy podatnik musi o niej wiedzieć. Nowy przepis już obowiązuje
  5. Mężczyzna opisał wstrząsające objawy koronawirusa, gorączka i kaszel to nie wszystko. Teraz ostrzega innych
  6. Asia pracująca w Biedronce nie zamierza dłużej milczeć. Treść jej ponurego listu trafiła do sieci

Źródło: Instagram

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News