Legendarny Jaś Fasola spodziewa się dziecka. Nie uwierzysz, kto jest matką

Legendarny Jaś Fasola spodziewa się dziecka. Nie uwierzysz, kto jest matką Źródło: Wikimedia commons

Rowan Atkinson znany głównie z roli nieporadnego Jasia Fasoli będzie miał kolejne dziecko. To już trzeci potomek słynnego aktora.

W grudniu tego roku ma przyjść na świat jego pierwsze dziecko z nową partnerką którą jest... aktorką Louise Ford. Doniesienia bulwarówek potwierdził rzecznik gwiazdora. - Rowan i Louise są wniebowzięci i wprost nie mogą się doczekać porodu - zdradza osoba z otoczenia pary magazynowi "Sunday People". Rowan Atkinson ma dwoje dzieci z poprzedniego małżeństwa z Sunetrą Sastry. Jak donosiły gazety, ich małżeństwo 3 lata temu ogłosiło separację zaś w 2015 roku w niespełna minutę brytyjski sąd orzekł rozwód pary po 25 latach małżeństwa.

Romans

Jak informują nieoficjalne źródła zbliżone do pary, Atkinsonowie rozeszli się przez romans aktora z aktorką Louise Ford. Filmowy Jaś Fasola poznał w 2013 r. 29 lat młodszą aktorkę podczas pracy nad komedią "Quartermaine's Terms" w której występowała.

Niedawno media obiegła informacja o tym, że 22 letnia córka Atkinsona, Lily wydała komunikat o zmianie nazwiska. Córka aktora nie chce nosić już nazywać się tak jak jej ojciec i postanowiła przyjąć nazwisko matki. Potwierdziła tym plotki, że to romans rozbił małżeństwo Atkinsona.

Działalność charytatywna

Rowan Atkinson w styczniu tego roku skończył 62 lata. Aktor znany z komediowej roli Jasia Fasoli w czerwcu 2013 otrzymał Order Imperium Brytyjskiego przyznany w uznaniu zasług dla sztuki dramatycznej oraz działalności charytatywnej. Atkinson był jednym z inicjatorów powstania Comic Relief - brytyjskiej organizacji charytatywnej finansującej i organizującej szereg projektów mających na celu niesienie szeroko rozumianej pomocy potrzebującym w Wielkiej Brytanii i Afryce.
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News