Rowan Atkinson znany głównie z roli nieporadnego Jasia Fasoli będzie miał kolejne dziecko. To już trzeci potomek słynnego aktora.

W grudniu tego roku ma przyjść na świat jego pierwsze dziecko z nową partnerką którą jest… aktorką Louise Ford. Doniesienia bulwarówek potwierdził rzecznik gwiazdora.

Rowan i Louise są wniebowzięci i wprost nie mogą się doczekać porodu – zdradza osoba z otoczenia pary magazynowi „Sunday People”.

Rowan Atkinson ma dwoje dzieci z poprzedniego małżeństwa z Sunetrą Sastry. Jak donosiły gazety, ich małżeństwo 3 lata temu ogłosiło separację zaś w 2015 roku w niespełna minutę brytyjski sąd orzekł rozwód pary po 25 latach małżeństwa.

Romans

Jak informują nieoficjalne źródła zbliżone do pary, Atkinsonowie rozeszli się przez romans aktora z aktorką Louise Ford. Filmowy Jaś Fasola poznał w 2013 r. 29 lat młodszą aktorkę podczas pracy nad komedią „Quartermaine’s Terms” w której występowała.

Niedawno media obiegła informacja o tym, że 22 letnia córka Atkinsona, Lily wydała komunikat o zmianie nazwiska. Córka aktora nie chce nosić już nazywać się tak jak jej ojciec i postanowiła przyjąć nazwisko matki. Potwierdziła tym plotki, że to romans rozbił małżeństwo Atkinsona.

Działalność charytatywna

Rowan Atkinson w styczniu tego roku skończył 62 lata. Aktor znany z komediowej roli Jasia Fasoli w czerwcu 2013 otrzymał Order Imperium Brytyjskiego przyznany w uznaniu zasług dla sztuki dramatycznej oraz działalności charytatywnej. Atkinson był jednym z inicjatorów powstania Comic Relief – brytyjskiej organizacji charytatywnej finansującej i organizującej szereg projektów mających na celu niesienie szeroko rozumianej pomocy potrzebującym w Wielkiej Brytanii i Afryce.

Najlepiej zarabiający aktorzy 2017 - rankingi zaskakują!

Podarte spodnie Prokopa, buty Ziemca i u*** stół Durczoka - największe wpadki w polskiej telewizji [ZOBACZ!]

...

Zobacz również