Legendarna Nokia 3310 powraca. Oto jak prawdopodobnie będzie wyglądała (zdjęcia)

Legendarna Nokia 3310 powraca. Oto jak prawdopodobnie będzie wyglądała (zdjęcia)

Kultowy telefon, który podbił serca milionów ludzi na całym świecie i sprzedał się w ogromnym nakładzie 125 mln egzemplarzy powróci w odświeżonej wersji jeszcze w tym roku. Mowa oczywiście o osławionym modelu fińskiego telefonu Nokia 3310, o którym powstały już legendy.

Informację o tym, że do sprzedaży trafi odnowiony model Nokii 3310 podała firma HMD Global Oy. Podmiot ten jest właścicielem praw do Nokii w zakresie tradycyjnej telefonii. Wiadomo już, że oficjalną premierę nowa Nokia 3310 będzie miała 27. lutego w Barcelonie na targach Mobile World Congress.

Do wiadomości podane też zostały pewne elementy ze specyfikacji odnowionej wersji kultowego telefonu. Ten egzemplarz, podobnie jak Nokię 3310 wypuszczoną na rynek w 2000 roku, ma charakteryzować wytrzymałość i długa żywotność baterii. Twórcy nowej Nokii już zapowiedzieli, że ich telefon będzie wytrzymał w stanie czuwania miesiąc, a na ciągłych rozmowach - niemal 24h.

Telefon ten nie będzie wyposażony w dotykowy ekran. Zamiast tego będą dwa miejsca na kartę SIM, działanie na zasadzie co najmniej GSM 3G, aparat o rozdzielczości 2 megapikseli, odtwarzacz mp3 i radio.

Chociaż oficjalne zaprezentowanie modelu nastąpi dopiero pod koniec lutego, w internecie już spokojnie można znaleźć zdjęcia nowej Nokii 3310. Nie wiadomo jednak na ile można zawierzyć tym zdjęciom. Prawdziwości żadnego z nich nie potwierdzili bowiem twórcy kultowego telefonu.

źródło: azureedge.net źródło: azureedge.net źródło: ibnlive.in źródło: slashgear.com

pt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News