Legenda disco polo walczy o życie. Nie ma nóg, ani mieszkania
Karol Zaborowski - 24 Grudnia 2018

Legenda disco polo walczy o życie. Nie ma nóg, ani mieszkania

Gwiazdor muzyki disco polo stracił niemal wszystko, teraz walczy o swoje życie. Choroba zabrała mu nogi, przez co popadł w skrajną nędzę. Muzyk nie może nawet zwrócić się do rodziny, wylądował na ulicy. Do sieci wyciekło szokujące nagranie. To, co go spotkało, jest wyjątkowo przykre.

Marek Żurobski w latach 90. robił zawrotną karierę muzyczną wraz ze swoim zespołem disco polo o nazwie Domino. Kiedyś kochały go miliony Polaków. Teraz o wokaliście już prawie nikt nie pamięta, a on sam wylądował na ulicy. Całego jego życie posypało się, a wszystko zaczęło się od choroby, która przypieczętowała jego los na wiele lat.

Bezdomny gwiazdor disco polo

Żurobski aktualnie przebywa za granicą, a dokładniej w USA, gdzie wyjechał w 1998 roku. Z początku wszystko się układało po jego myśli, mężczyzna miał pracę i bez problemu się utrzymywał. Jednak wszystko zmieniło się przez chorobę, która rozpoczęła się bardzo niewinnie. Teraz każdy jego dzień, to prawdziwa walka o życie. Wokalista zauważył, że jedna z jego nóg potwornie go obli i uskarżał się na problemy z łydką. Lekarze ustalili, że dolne tętnice w nodze są zatkane, szybko podjęli decyzję o amputowaniu chorej kończyny. Niestety nie był to koniec złych wiadomości. Zaledwie po roku od pierwszego zabiegu lekarze byli zmuszeni odciąć muzykowi drugą nogę co skazało go na poruszaniu się za pomocą wózka inwalidzkiego. Z powodu swojego kalectwa gwiazdor stracił pracę, a co za tym idzie mieszkanie, aż w końcu wylądował na ulicy. Teraz w ciągu dnia można spotkać go na ulicach w USA, gdzie śpiewa i zbiera na protezy. Nocami szuka schronienia w schroniskach dla bezdomnych. Niestety większość osób postrzega go jako alkoholika, nie wiedząc, że za jego tragiczną historią kryje się coś, co może spotkać każdego z nas, czyli choroba.
Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Karpiel-Bułecka ma złamany kręgosłup. Tragiczny wypadek muzyka
  2. Jesteś kobietą i mieszkasz w Polsce? Zapłacisz duży podatek
  3. Zmiana w Polsce! Trafi do WIĘZIENIA za to co zrobił psu
Andrzej GrabowskiPolsat: Groźne wypadki gwiazd stacji. Prawdziwe dramaty na drogachCzytaj dalej
Dziecko RossmannaRossmann powinien to nagłaśniać! Kosmetyki niebezpieczne dla dzieci w sprzedażyCzytaj dalej
źródło: rmf.fm
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News