Lech Wałęsa zapowiada PRZEWRÓT. Ludzie się mobilizują

Lech Wałęsa zapowiada PRZEWRÓT. Ludzie się mobilizują Źródło: Fot. YouTube/Echa Spoleczne

Lech Wałęsa od lat pozostaje jedną z najważniejszych osób w polskiej polityce. Były prezydent nigdy wcześniej nie używał jednak prawdopodobnie tak ostrej narracji, jak obecnie. Legenda Solidarności zapowiedziała bowiem właśnie... prawdziwy przewrót.

Wałęsa ma już wyraźnie dość rządów Prawa i Sprawiedliwości oraz wysokiej pozycji Jarosława Kaczyńskiego. Chociaż wielokrotnie krytykował prezesa ugrupowania rządzącego, były prezydent zdecydował się właśnie pójść o krok dalej.

Lech Wałęsa zadziwił internautów

Co ciekawe, legendarny działacz Solidarności chce bowiem prawdziwego przewrotu, który mógłby odsunąć PiS od władzy. Polityk poinformował o tym za pośrednictwem swego konta na Twitterze. - Jeśli w jakikolwiek sposób obecna ekipa zaatakuje Sąd Najwyższy 4 lipca, to ja po godzinie 15:00 udaję się z Gdańska do Warszawy. "Dość niszczenia Polski’"! Staję na czele fizycznego odsunięcia głównego sprawcy wszystkich nieszczęść - napisał stanowczo Wałęsa.

Nieoczekiwane zapowiedzi legendy Solidarności

- By tego dokonać, musi być w Warszawie zgromadzone ponad 100 000 zdecydowanych i zdyscyplinowanych chętnych. Przy otwartej kurtynie, pokojowo zdecydowanie musimy tego dokonać na oczach świata. Jestem w gotowości i wiem, jak do tego doprowadzić - dodał także wyraźnie rozwścieczony działaniami polityków Prawa i Sprawiedliwości Wałęsa. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Nawet Kaczyński jest w szoku. Zdumiewające wyniki badań
  2. Śmierć przyszła niespodziewanie. Andrzej Duda pogrążył się w żałobie
  3. Polityk PO w okropnej rozpaczy. Cała Polska w żałobie, okropna śmierć
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News