Stało się! Na pewno każdy przewidywał, że Lech Wałęsa nie przemilczy aktualnej sytuacji w kraju. Były prezydent wkracza do akcji, zrobi porządek z PiS i rozpęta w Sejmie piekło!

Lech Wałęsa nie raz nie dwa pokazał, że nie potrafi siedzieć z założonymi rękami. Tym razem również nie zamierza milczeć i siedzieć, czekając cichutko na rozwój sytuacji. Wkracza do akcji!

Lech Wałęsa wybiera się do Sejmu, gdzie od wielu dni trwa protest osób niepełnosprawnych i ich opiekunów. Aktualnie rządzący politycy pozostają nieczuli na ów rozpaczliwy apel, starają się protestujących zbyć.

Lech Wałęsa wkracza do akcji

– Informuję protestujących niepełnosprawnych i ich opiekunów że będę u Was w {sejmie] w poniedziałek 21 maja – napisał Wałęsa na swoim Twitterze.

Wywołał swoją deklaracją ogromne ożywienie w komentarzach. Jedno jest pewne – skoro tak powiedział, na pewno tak zrobi. Wizyta byłego prezydenta w Sejmie to pewnik. Pytanie tylko, czy zostanie wpuszczony do budynku? Jeśli nie, może rozpętać się prawdziwa burza.

Sprawa jest wyjątkowo delikatna i burzliwa. Coraz więcej ludzi jawnie deklaruje swoje wsparcie dla protestujących opiekunów osób niepełnosprawnych. Pod Sejmem gromadzą się tłumy ludzi, Lech Wałęsa obawia się, że jego przybycie może ich „nakręcić” do działania.

– Bardzo wszystkich Państwa proszę w poniedziałek pod Sejmem o zachowanie spokoju i obywatelskiej powagi. Sprawa jest bardzo poważna i emocje nie są wskazane – zaapelował na wszelki wypadek Wałęsa.

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ogromne problemy księcia Harry’ego. Tajemnicza kobieta chce zniszczyć jego ślub
  2. Tyszkiewicz wróci do „Tańca z Gwiazdami”?! Jest komentarz
  3. Afera wokół nagrania Kurdej-Szatan w wannie. „Okropne, niesmaczne”

Największe upadki w polskiej polityce [ZDJĘCIA]


Polscy politycy na wzruszających zdjęciach rodzinnych [ZOBACZ!]

Źródło: twitter.com