Krystyna Pawłowicz
Fot. YouTube/Onet News
Wiadomości Pikio - 1 Lipca 2018

Pawłowicz oskarża Wałęsę o przemoc! Przepychanka między politykami

Lech Wałęsa wdał się w niemałą polityczną wojnę z Krystyną Pawłowicz. Posłanka odpowiedziała na kontrowersyjny post byłego prezydenta, w którym zapowiedział on "fizyczne" odsunięcie PiS od władzy. Co napisała polityk obozu rządzącego?

Wałęsa znalazł się wczoraj na językach całego kraju. Legendarny lider Solidarności opublikował bowiem na Twitterze kontrowersyjne posty, które całkowicie podzieliły polskich wyborców.

Lech Wałęsa wywołał internetową burzę

- Jeśli w jakikolwiek sposób obecna ekipa zaatakuje Sąd Najwyższy 4 lipca, to ja po godzinie 15:00 udaję się z Gdańska do Warszawy. "Dość niszczenia Polski’"! Staję na czele fizycznego odsunięcia głównego sprawcy wszystkich nieszczęść - napisał Wałęsa. - By tego dokonać, musi być w Warszawie zgromadzone ponad 100 000 zdecydowanych i zdyscyplinowanych chętnych. Przy otwartej kurtynie, pokojowo zdecydowanie musimy tego dokonać na oczach świata. Jestem w gotowości i wiem, jak do tego doprowadzić - dodał także po chwili polityk.

Stanowcza odpowiedź posłanki Prawa i Sprawiedliwości

Na jego kontrowersyjny pomysł bardzo szybko zareagowała Krystyna Pawłowicz. Znana z ostrego języka posłanka nie oszczędziła oczywiście swego politycznego oponenta. - Panie @LechWalesa, "staje pan na czele fizycznego odsunięcia gł sprawcy wszystkich nieszczęść". Ale w Polsce LEGALNE "fizyczne odsunięcie" przeciwnika polit. może się odbyć tylko poprzez WYBORY. Wg sondaży nie ma Pan ŻADNYCH szans, zero. No, sorry... Więc przemoc? - napisała stanowczo posłanka Prawa i Sprawiedliwości.Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Palisz papierosy? Masz problem, rząd PiS wypowiada wojnę palaczom
  2. Agata Duda może mieć kłopoty z prawem. Wszystko przez jedno zdjęcie
  3. Ujawniono kulisy szczytu. Tusk wyrolował PiS i zabierze mu wyborców
ZAMIANA
jk_urodzinki100 lat, panie prezesie! 69 najlepszych MEMÓW na 69. urodziny Jarosława KaczyńskiegoCzytaj dalej
Który znany polityk jest krewnym Anny Guzik? Nie zgadniesz! Zaskakujące relacje rodzinne politykówKtóry znany polityk jest krewnym Anny Guzik? Nie zgadniesz! Zaskakujące relacje rodzinne politykówCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News