Ujawniono plan zemsty Wałęsy na Kaczyńskim!
Anna Maria Guziewska - 6 Grudnia 2018

Ujawniono plan zemsty Wałęsy na Kaczyńskim!

Lech Wałęsa się nie poddaje i wyrok sądu, który wskazuje na jego winę, będzie podważał. Okazuje się, że były prezydent nie czuje się winnym w sprawie o naruszenie dóbr osobistych Jarosława Kaczyńskiego.

Lech Wałęsa znalazł sposób, aby wyjść z trudnej medialnej sytuacji. Jarosław Kaczyński, miał "otrzymać" przeprosiny na łamach portalu internetowego, w tygodniku opinii i w radio. Były prezydent jednak odwoła się i nie przyznaje się do zarzucanych mu czynów.

Co Lech Wałęsa teraz zrobi? Padł wyrok w sprawie naruszenia dóbr osobistych Jarosława Kaczyńskiego

- Pan Prezydent Lech Wałęsa, tak jak wcześniej zapowiadał w przypadku przegrania procesu, odwoła się do Trybunału w Strasbourgu - napisał na swoim Twitterze Mirosław Szczerba. Informację potwierdziły także inne media, które sugerują, że były prezydent nie poprzestanie na wyroku pierwszej instancji. Konflikt między politykami trwa od kilku lat. Sprawa dotyczy wypowiedzi Wałęsy w sprawie katastrofy smoleńskiej.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
KościółKsiądz legenda molestował dzieci? Wstrząsające wyznania wyszły na jawCzytaj dalej
- Jarosław Kaczyński podczas lotu samolotu z polską delegacją do Smoleńska, mając świadomość nieodpowiednich warunków pogodowych, kierując się brawurą, wydał polecenie, nakazał lądowanie, czym doprowadził do katastrofy lotniczej w dniu 10 kwietnia 2010 r. - powiedział Wałęsa. Były prezydent zasugerował także, że prezes PiS cierpi na chorobę psychiczną. Sąd swoim wyrokiem zobowiązał Lecha Wałęsę do opublikowania oświadczenia, w którym ten ma zasugerować, że przeprasza za wypowiedziane słowa w stronę Jarosława Kaczyńskiego. - Przepraszam pana Jarosława Kaczyńskiego za to, że w moich wypowiedziach publicznych w okresie od kwietnia 2015 do maja 2017 roku sformułowałem wobec niego zarzuty, że Jarosław Kaczyński mając świadomość nieodpowiednich pogodowych panujących podczas lotu polskiej delegacji do Smoleńska wydał polecenie nakazania lądowania samolotu, czym doprowadził do katastrofy lotniczej 10 kwietnia 2010 roku, a swoimi późniejszymi działaniami zmierzał do przerzucenia odpowiedzialności za katastrofę smoleńską na inne osoby. Tymi słowami naruszyłem dobre imię i godność osobistą pana Jarosława Kaczyńskiego. Lech Wałęsa - tak wygląda treść przeprosin, które mają pojawić się w mediach. Odwołanie byłego prezydenta może wzbudzić ogromną burzę w mediach. Okazuje się, że Wałęsa nie zamierza się poddać.  ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wszystkie kobiety Jarosława Kaczyńskiego! Niektóre to prawdziwe PETARDY
  2. Jarosław Kaczyński pochodzenie: Szokujące plamy na rodzie prezesa PiS
  3. Jarosław Kaczyński rak trzustki. Szokujące doniesienia mediów
  4. Dlaczego nie mam ochoty się kochać? Odpowiedź eksperta
  5. Znaki zodiaku, które będą miały pecha w tym tygodniu. Co się wydarzy?
Rodzina królewskaKrólowa Elżbieta i jej "nagi kelner". Szokujące kulisy jej małżeństwaCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News