wałęsa
screen youtube.com/Punkt Widzenia TV
Karol Zaborowski - 21 Maja 2018

Wałęsa się nie patyczkował i wgniótł reportera TVP w ziemię. "Pan jest głupi!"

Dzisiaj zgodnie z zapowiedziami z protestującymi w Sejmie spotkał się Lech Wałęsa. Do wizyty doszło około godziny 10:30. Gdy były prezydent opuszczał już budynek, natknął się na dziennikarza TVP Info. Podczas tej rozmowy Wałęsie puściły nerwy.

Protest w Sejmie rozpoczął się 18 kwietnia i trwa nadal nieprzerwanie. Kilka dni temu Lech Wałęsa zapowiedział, że odwiedzi protestujących, aby ich wesprzeć. Słowa dotrzymał i pojawił się dziś w budynku Sejmu. Bardzo sprytnie ominął dziennikarzy, gdy tam wchodził. Jednak gdy opuszczał Sejm, napotkał on dziennikarza TVP Info. Były prezydent został zapytany, czy spotka się z osobami zgromadzonymi przed Sejmem, które chcą zakończenia procesu. - Pan mówił o solidarności, więc pytanie, czy ze wszystkimi będzie chciał się pan spotkać. Jest pan prezydentem, może się pan dowolnie poruszać po całym kompleksie - pytał dziennikarz. - Nie unikam żadnych spotkań, gdzie to jest? Czy mnie tam zawiozą, czy mam dojść? - odpowiedział Wałęsa. Dalsza rozmowa jednak nie przebiegła już tak lekko. W pewnym momencie były prezydent nie wytrzymał i werbalnie zaatakował dziennikarza.

Lech Wałęsa o dziennikarzu TVP: Pan jest głupi!

Dziennikarz kontynuował swoje pytania. W pewnym momencie przytoczył słowa Wałęsy, który mówił do protestujących osób pod Sejmem w sprawie podwyższenia wieku emerytalnego. - Kiedyś pan nawoływał do tego, aby osoby z "Solidarności", które protestowały przeciwko podwyższeniu wieku emerytalnego zostały rozgonione sprzed Sejmu. Dzisiaj pan apeluje, aby się mobilizować, żeby organizować protesty. To się wyklucza - stwierdził dziennikarz. Na odpowiedź Lecha Wałęsy nie musiał czekać długo. Były prezydent zaczął tłumaczyć się z tamtych słów, lecz w końcu jego nerwy nie wytrzymały i zdecydowanie poniosły go emocje."Pan jest głupi" powiedział do dziennikarza, po czym dodał, że spotka się z niepełnosprawnymi, którzy znajdują się obok Sejmu. Po całym zajściu Lech Wałęsa wsiadł do auta i odjechał. Internauci bardzo chwalili Lecha Wałęsę za jego postawę wobec protestujących. Jednak jego wypowiedź skierowana do dziennikarza zdecydowanie im się nie spodobała. Stwierdzili, że takiej osobie w takich okolicznościach nie przystoi używanie takich słów. Jednocześnie rozumieją jego zdenerwowanie.Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kim będzie następca Kaczyńskiego? Dla opozycji prawda jest przerażająca
  2. Brytyjski dwór ciągle nie może uwierzyć. Po „ślubie stulecia” księżna podcięła sobie żyły
  3. Zbezcześcili pamięć Jana Pawła II! Skandal w Wadowicach
slogany1Najzabawniejsze hasła propagandowe PRL [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
oczy_wstepZakład, że nie poznasz tej znanej polskiej polityk po oczach?!Czytaj dalej
źródło: gazeta.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News