Nowe pilne doniesienia ze szpitala. Chodzi o stan zdrowia Lecha Wałęsy

Nowe pilne doniesienia ze szpitala. Chodzi o stan zdrowia Lecha Wałęsy Źródło: .

Lech Wałęsa przed kilkoma dniami trafił do szpitala. Wiadomość, że były prezydent jest hospitalizowany, przekazał jego współpracownik Mirosław Szczerba. Właśnie pojawiły się nowe informacje na temat stanu zdrowia noblisty.

Lech Wałęsa od pewnego czasu zmaga się z problemami zdrowotnymi. Pierwsze niepokojące oznaki pojawiły się w 2017 roku, kiedy były prezydent trafił na oddział kardiologii. Teraz ponownie noblista musiał być hospitalizowany. Nowe wieści o stanie zdrowia Lecha Wałęsy właśnie trafiły do mediów.

Lech Wałęsa ma poważne problemy zdrowotne

Lech Wałęsa ma 76 lat i jego poważne problemy ze zdrowiem zaczęły się w 2017 roku. Wtedy też były prezydent trafił do Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku, w którym był leczony na oddziale kardiologicznym. Okazało się, że noblista ma problemy z krążeniem. Został mu wszczepiony rozrusznik serca. 

Problemy z krążeniem to niejedyne zmartwienie byłego prezydenta

Niestety Lech Wałęsa oprócz problemów z krążeniem cierpi również na inne poważne choroby. Były lider Solidarności zmaga się z cukrzycą typu drugiego, retinopatią, niewydolnością lewej komory serca oraz chorobą wieńcową. Wszystkie schorzenia powodują, że były prezydent musi być pod stałą kontrolą lekarzy specjalistów. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wiadomość o pobycie w szpitalu Lecha Wałęsy przekazał w czwartek jego współpracownik, Mirosław Szczerba. Opublikowane zostało również zdjęcie byłego prezydenta, który leży na łóżku szpitalnym.

- Chciałbym Państwa poinformować że p. Prezydent Lech Wałęsa jest na badaniach w szpitalu. O tym, czy zostanie na dłużej, zadecydują lekarze - napisał na Twitterze Mirosław Szczerba. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje słynny sportowiec. Miał zaledwie 31, okoliczności jego śmierci budzą przerażenie 
2. Sytuacja wygląda tragicznie. TVN przekazał ostrzeżenia dla połowy kraju, od apogeum dzielą nas godziny

Wszyscy zaczęli się niepokoić o stan zdrowia noblisty. Na szczęście dzisiaj do mediów trafiła informacja, że na ten moment jest wszystko w porządku, a były prezydent miał w piątek zabieg chirurgiczny oczu. Byłemu prezydentowi życzymy oczywiście szybkiego powrotu do zdrowia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Anita szykowała się do ślubu, ale wtedy pojawiła się porażająca diagnoza. Najgorsze były słowa lekarza, złamały jej serce
  2. Szykują się ważne zmiany, będzie limit na płacenie gotówką. Ustalono kwotę, której nie będzie można przekroczyć
  3. Córka wyjawiła ojcu największy sekret. W zemście strasznie ją zgwałcił
  4. Mało kto wiedział, że Jan Paweł II zawitał w nocnym klubie. Historia powala
  5. Ile można dorobić do emerytury od 1 grudnia 2019? Trzeba znać kwoty, inaczej STRACISZ pieniądze

źródło: Wp

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News