Lech Wałęsa o śmierci
AEDT / SplashNews.com/East News
Weronika Wasiak - 21 Września 2020

Lech Wałęsa podzielił się informacją o śmierci. Bardzo smutne

Lech Wałęsa przekazała wyjątkowo przygnębiające informacje. Dotychczas tylko najbliżsi wiedzieli, że sytuacja staje się coraz bardziej poważna. Słowa byłego prezydenta są bardzo smutne.

Lech Wałęsa coraz rzadziej rozmawia z dziennikarzami, tym bardziej jeśli dyskusje mają dotyczyć jego życia prywatnego. Tymczasem zainteresowanie jego osobą tylko wzrosło, gdy w ubiegłym roku do mediów dotarły informacje o złym stanie zdrowia byłego prezydenta. Od tego momentu Polacy niecierpliwie czekają na kolejne informacje, ale czegoś podobnego jednak zupełnie się nie spodziewali. 76-latek podzielił się wiadomością o śmierci.

Hanna Śleszyńska - dramatHanna Śleszyńska przeżyła niebywały dramat. Ciężko uwierzyć, jak teraz wygląda jej życieCzytaj dalej

Nie mieści się w głowie. Lech Wałęsa przekazał smutną informację o śmierci

Serwis Jastrząb Post przypomina, że w ubiegłym roku były prezydent RP trafił do szpitala, gdzie poddano go operacji usunięcia zaćmy. Chociaż od tego czasu powinien szczególnie na siebie uważać, a przede wszystkim się nie przemęczać, on jedynie zdecydował się przejść na dietę, ale po za tym wciąż ma ręce pełne pracy. 29 września Wałęsa skończy już 77 lat, dlatego tym bardziej powinien mieć na uwadze swoje samopoczucie. Okazuje się, że on nie zamierza zwalniać tempa i na pełnych obrotach będzie pracował jeszcze przez najbliższe 5 lat. Co potem? Jego wizja jest przerażająca.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mąż zamontował ukrytą kameręMąż zamontował w domu ukrytą kamerę. Na jaw wyszła koszmarna prawda, najbardziej cierpiały dzieciCzytaj dalej

- Mam 76 lat plus jeszcze pięć – wie pan, w mojej rodzinie nikt tak długo nie żył, ja i tak najdłużej żyję z naszej rodziny! I daję sobie jeszcze pięć lat życia. A jak będę dłużej żył, to wtedy nie będę zadowolony - mówił w najnowszym wywiadzie dla Jastrząb Post.

Lech Wałęsa przyznał również, że choć życie nigdy go nie oszczędzało i w przeszłości doświadczył wielu lepszych, ale też gorszych chwil, po tylu latach czuje się "znudzony".

- Ja chcę nowości widzieć, oczekuję na przejście. Tu, na tym świecie, jestem już znudzony, ale tam mnie nie chcą jeszcze - dodał.

Dzisiaj grzeje:

1. Tragiczna wiadomość, niewyobrażalna strata. Wszyscy wiele mu zawdzięczamy, niestety nie żyje

2. Krzysztof Ibisz pęka z dumy. Nikt się nie spodziewał, gratulacje płyną z całej Polski

3. Wszyscy przemilczeli kluczową rzecz. Od soboty znika ważny zakaz, mamy oficjalne potwierdzenie

To jeszcze nie koniec, a dalej przekazywane przez niego informacje mrożą krew w żyłach. W wywiadzie nie tylko podzielił się przygnębiającą wizją na najbliższych kilka lat, z którą najwyraźniej zdążył się oswoić, ale też przekazał dokładne plany na swój pochówek.

- Chcę, żeby mnie spalili. A co?! Mają mnie robaki jeść?! Od razu chcę się w proch zamienić, chcę być na morzu rozrzuconym, najlepiej w Bałtyku, niech rybki sobie pojedzą - dodał w rozmowie były prezydent RP, Lech Wałęsa.

Najlepsze newsy dnia:

  1. "Rolnik szuka żony": Przełom w życiu jednej z par. Zbliża się dzień, który wszystko zmieni
  2. Gdy dowiedzieliśmy się, kim jest siostra Kamila Stocha, złapaliśmy się za głowy. Nigdy się nią nie chwalił
  3. Agnieszka Chylińska pokazała zdjęcie. Fani zamarli, można się przestraszyć
  4. Znana wróżka przepowiedziała przyszłość Kindze Dudzie. Nieprawdopodobna wizja, co na to rodzice?
  5. Polaków czekają głodowe emerytury. Dramatyczne dane wyciekły do sieci, ręce opadają
  6. Alarm dla wszystkich. Są pozornie zdrowe, ich jedzenie powoli osłabia organizm

Rodzice - poród14 godzin po porodzie rodzice usłyszeli cichy dźwięk. Chwilę później zalali się łzamiCzytaj dalej

Źródło: Jastrzab Post

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News