Lech Wałęsa udzielił wywiadu
MATEUSZ SLODKOWSKI/AFP/East News
Monika Majko - 19 Września 2020

Dramat Lecha Wałęsy. Chodzi o jego życie, nikt nie spodziewał się podobnych słów

Lech Wałęsa już niedługo będzie obchodził urodziny. Z tej okazji były prezydent i legendarny przewodniczący "NSZZ Solidarność" udzielił wyjątkowo szczerego wywiadu. Takich słów nikt się po nim nie spodziewał, słynny polityk podsumował swoje życie.

Lech Wałęsa 29 września skończy 77 lat. Choć od dawna jest już na politycznej emeryturze, wciąż aktywnie udziela się w życiu społeczeństwa oraz bierze udział w publicznych dyskusjach na ważne tematy. Z okazji nadchodzących urodzin były prezydent udzielił wyjątkowo szczerego wywiadu, w którym podsumował swoje życie. Takich słów nikt się nie spodziewał.

Lech Wałęsa pod koniec września skończy 77 lat

Były prezydent udzielił wyjątkowego wywiadu dziennikarzom "Faktu" z okazji nadchodzących urodzin. 29 września br. legendarny przewodniczący "Solidarności" skończy 77 lat. Lech Wałęsa przyznał, że nie zamierza świętować, bo właściwie jest mu już bliżej do wiecznego życia, na które czuje się już gotowy.

Czerwona strefa - wiadomośćWiadomość z ostatniej chwili. Natychmiastowe zamknięcie, nie było innej opcjiCzytaj dalej

– Bo jestem już stary. Dwudziestkę można obchodzić, może jeszcze pięćdziesiątkę. Ja już tęsknię do wiecznego życia. Chcę zobaczyć, co tam jest. To tutaj mnie już nudzi, tylko samego przejścia się boję. Choroby się boję, nieprzyjemności. Niczego poza tym – wyznał Lech Wałęsa.

Lech Wałęsa wyznał, że nie ma już celu w życiu, bo osiągnął wszystko, co mógł

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dorota SzelągowskaDorota Szelągowska mieszka w prawdziwych luksusach, wystarczy spojrzeć na łazienkę. Wyciekły powalające zdjęciaCzytaj dalej

Smutne słowa byłego prezydenta o przemijaniu wstrząsnęły wieloma osobami. Lech Wałęsa przyznał, że osiągnął w życiu właściwie wszystko, o czym marzył i dziś nie ma już celu.

– Bo jestem człowiekiem spełnionym. Dzieci mam, dom postawiłem. Co tam jeszcze? Nasadziłem drzew. To, co miałem do zrobienia, zrobiłem. Wszystkie miejsca zwiedziłem. Papieżem nie będę – to jedyne, czego nie osiągnę - powiedział były prezydent w rozmowie z "Faktem".

Dzisiaj grzeje:

1. Ogromne ognisko zakażeń, sytuacja jest fatalna. Zamknięto kilka placówek w trybie nagłym

2. Ministerstwo zdrowia właśnie podało najgorszą możliwą wiadomość. Polacy zamarli

3. Nauczyciele już dłużej nie mogą. Sytuacja wymknęła się spod kontroli, przerywają milczenie

– Oni wszyscy dookoła bardzo psują rzeczy, a ja jako człowiek wiary nie mogę przejść obok tego obojętnie. Przecież będę się z tego tłumaczył. I dlatego muszę jeszcze robić wszystko, co w mojej mocy, bo tam mnie rozliczą. W piekle jest dobór negatywny - dodał Wałęsa.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Magdalena Ogórek i przytyk wobec Jakimowicza na wizji w TVP Info? Wielu może być zaskoczonych zachowaniem prowadzącej
  2. TVP przekazała fantastyczne wiadomości. Chodzi o polskie kluby w Lidze Europy, kibice będą zachwyceni
  3. Choroba postępuje, sytuacja pogarsza się z każdą chwilą. Marcin Miller błaga o pomoc
  4. Klamka zapadła, Ministerstwo Zdrowia podjęło decyzję. Dotyczy każdego Polaka powyżej konkretnego wieku
  5. Dramat w domu Beaty Tadli. Relacja z miejsca zdarzenia jest porażająca
  6. Mięso mielone zmieniło kolor na szary? Specjaliści nie mają wątpliwości, możesz z nim zrobić tylko jedno

Kobieta - ciało55-latka powala ekstrawagancją. Wystarczy tylko spojrzeć na jej ciało, nikt by się nie odważyłCzytaj dalej

Źródło: Fakt 24

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News