Lech Wałęsa poszedł do fryzjera. Zdecydowanie nie powinien był pokazywać zdjęć, burza w sieci

Lech Wałęsa poszedł do fryzjera. Zdecydowanie nie powinien był pokazywać zdjęć, burza w sieci Źródło: ANDRZEJ IWANCZUK REPORTER

Lech Wałęsa chętnie korzysta z mediów społecznościowych, swoje konto posiada zarówno na Facebooku, jak i Instagramie. Najnowsze zdjęcia udostępnione przez byłego prezydenta wywołały jednak dyskusję na temat jego zachowania. Głośno krytykujący obecną władzę polityk naraził się zwyczajną wizytą u fryzjera, a to wszytko dlatego, że zlekceważył obowiązujące zalecenia.

Lech Wałęsa, podobnie jak wielu Polaków, zdecydował się na wizytę u fryzjera już pierwszego dnia po ponownym otwarciu salonów. Były prezydent nie omieszkał podzielić się tym wydarzeniem na swoim Facebooku. Nie mógł jednak przewidzieć reakcji swoich obserwatorów. 

Lech Wałęsa poszedł do fryzjera i wywołał burzę

Lech Wałęsa zdecydowanie nie powinien był pokazywać zdjęć swojej wizyty u fryzjera. Od dziś znów możemy oddać swoje włosy pod opiekę profesjonalistów. Z takiej możliwości bardzo szybko zdecydował się skorzystać Lech Wałęsa, ale nie przypuszczał chyba, że niewinny post wywoła burzę w sieci. Prezydentowi dostało się za lekceważenie obowiązujących przepisów oraz nieprzestrzegania środków bezpieczeństwa wymaganych w przypadku umówienia się na strzyżenie. Nic dziwnego, że zachowanie tak ważnego polityka jest szeroko komentowane. Powinien on dawać przykład innym, ale wykazał się sporą dozą nieodpowiedzialności. Trudno zrozumieć jego zachowanie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Wizyta w salonach fryzjerskich tylko na nowych zasadach

Każdy kto umówił się dziś na upragnioną wizytę u fryzjera, musi być gotowy na to, że nie będą one wyglądały tak jak kiedyś. Ministerstwo Rozwoju przekazało właścicielom salonów jasne wytyczne co do tego, jak wyglądać ma sam lokal oraz jakie rozwiązania mają być zastosowane. Wszystko to ma ograniczyć możliwość dalszego rozprzestrzeniania się koronawirusa, ale zarówno Lech Wałęsa, jak i jego fryzjer wydają się traktować obostrzenia wybiórczo. Zacząć należy od tego, że zdjęcie udostępnione przez prezydenta nie powinno w ogóle powstać, gdyż zakazane jest używanie w salonach fryzjerskich telefonów komórkowych. To jednak nie jedyne zakazy złamane przez obu mężczyzn.

Dzisiaj grzeje: 1. Łukasz Szumowski podjął ostateczną decyzję. Wszystko zacznie się już 1 czerwca, duże zmiany

2. Andrzej Duda zaliczył gigantyczną wpadkę. Internauci są oburzeni jego zachowaniem

Prezydent pochwalił się fryzurą

Fryzjer strzyżący Lecha Wałęsę nie używa ani rękawiczek, ani maseczki ochronnej lub przyłbicy. Prezydent usta oraz nos ma zasłonięte tylko na jednym z dwóch udostępnionych przez niego zdjęć. Próżno szukać także specjalnej odzieży ochronnej, która według wytycznych ministerstwa powinna zostać stosowana. W sieci zawrzało, obserwatorzy byli oburzeniem jawnym chwaleniem się przykładami łamania obowiązujących przepisów. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Została ogłoszona najmłodszą matką w historii. Aż ciężko uwierzyć ile miała lat, kiedy urodziła
  2. Z ostatniej chwili. Wiemy kto poprowadzi Polskę na Euro 2020. Przyszłość Jerzego Brzęczka przesądzona
  3. Tragiczna śmierć aktora "Na Wspólnej". Porażające informacje przekazał jego przyjaciel
  4. Ministerstwo przekazało bardzo ważną wiadomość. Ważne zmiany od soboty
  5. Wyniki sekcji 16-letniej Kornelii wywołują ciarki na plecach. Opisali ostatnie chwile nastolatki
  6. 72-latka znalazła w Biedronce górę pieniędzy. Były przeznaczone na ponury cel

Źródło: Wprost

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News