Cała Polska może uczyć się od Lecha Wałęsy, jak szybko chudnąć. Zdradził właśnie swój sposób na szczupłą sylwetkę

Cała Polska może uczyć się od Lecha Wałęsy, jak szybko chudnąć. Zdradził właśnie swój sposób na szczupłą sylwetkę Źródło: fot. facebook.com/@lechwalesa

Lech Wałęsa postanowił zrzucić swoje nadprogramowe kilogramy. Były prezydent zdradził, jak chce osiągnąć szczupłą sylwetkę.

Lech Wałęsa swoje lata świetności i największej popularności ma już za sobą, ale nadal jest prawdziwym autorytetem dla wielu osób, jeżeli chodzi o sprawy polityczne. W końcu jest prawdziwą legendą walki o demokrację w naszym kraju, ale niestety czas odcisnął na nim swoje piętno i polityk nie jest już w tak dobrym stanie, jak kiedyś.

Przybyło mu również kilka nadprogramowych kilogramów, które teraz stara się zrzucić podczas pobytu w sanatorium. Były prezydent chce ten czas wykorzystać jak najlepiej i został dla niego opracowany specjalny plan na odchudzanie. Jeżeli plan wypali, to polityk może wrócić całkowicie odmieniony.

Lech Wałęsa walczy z nadwagą

W przypadku odchudzania trzeba podejść do tematu bardzo skrupulatnie, ponieważ ważna jest zarówno odpowiednia dieta, jak i ćwiczenia, które polepszą naszą kondycję i poprawią ogólny stan organizmu, przede wszystkim zapewnią spalanie kalorii. Dla Lecha Wałęsy został przygotowany cały plan treningowy oraz dietetyczny, który ma zapewnić byłemu prezydentowi równomierne tracenie wagi. Polityk każdego rana udaje się na wyczerpujący spacer po górach, a po powrocie do ośrodka surowa dieta, bez żadnego podjadania pomiędzy posiłkami.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dodatkowo po południu masaż redukujący obrzęki nóg w specjalnym kombinezonie, który mogliśmy zobaczyć na facebookowym profilu Lecha Wałęsy. Trzeba przyznać, że były prezydent wygląda w nim, jakby szykował się na podróż w kosmos, ale po trzech tygodniach takiego wysiłku i wyrzeczeń polityk może stracić nawet 7 kilogramów, co jest bardzo dobrym wynikiem, jak na tak krótki czas.

 - Podczas turnusu można schudnąć nawet siedem kilogramów. Niskokaloryczna dieta, specjalnie dobrane zabiegi i ćwiczenia ruchowe, spacery na świeżym powietrzu – jeśli te wszystkie elementy złożą się w jedną całość, rezultaty mogą być bardzo obiecujące. A ponieważ otyłości towarzyszą też często inne choroby, takie jak cukrzyca czy nadciśnienie, również w tym zakresie poprawa może być znacząca - mówił dr Robert Szafkowski, konsultant krajowy do spraw balneologii w rozmowie z Super Expressem.

Dzisiaj grzeje: 1. Mama poszła sprawdzić, czy jej córka śpi. Kiedy zobaczyła w łóżku obok niej psa, zaczęła wszystko nagrywać

2. Prawdziwe zarobki w dyskoncie. Ujawnili, ile płaci Biedronka i Lidl

Nie da się ukryć, że nadwaga oraz otyłość to coraz większy problem w naszym kraju, który zaczyna dodatkowo dotykać coraz to młodsze osoby. Dlatego ważne jest, aby pokazywać i promować zdrowy tryb życia i odpowiednie nawyki żywieniowe, aby coraz więcej osób starało się utrzymać swoje ciała w jak najlepszym stanie. Dlatego też Lech Wałęsa powinien pod tym względem stanowić prawdziwy wzór dla wielu Polaków.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pięć najlepszych znaków zodiaku. Każdy chciałby nimi być!
  2. 44-letni aktor przyłapany z KOCHANKĄ! Zrobiono im zdjęcia na wakacjach, dziewczyna ma 22 lata. Nie uwierzycie, kim jest
  3. Trudno uwierzyć, co można znaleźć w pochwach Polek. Ginekolog ujawnia odbierające mowę szczegóły
  4. Tajemnicza choroba sprawiała, że kobieta nie wracała do zdrowia 10 lat. Nagle mężczyźni dokonali porażającego odkrycia
  5. Wiesz o czym myśli Twój pies? To nagranie rozłoży was na łopatki, prawdziwe do bólu
  6. RCB wysyła SMS-y z pilnym alarmem. Zostańcie w domach, w 7 województwach będzie wyjątkowo niebezpiecznie

źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News