Wałęsa zakpił z Morawieckiego. Porównał dwa stare zdjęcia

Wałęsa zakpił z Morawieckiego. Porównał dwa stare zdjęcia Źródło: YouTube - Zbigniew Stonoga

Lech Wałęsa postanowił zwrócić uwagę na dwie stare fotografie, które błyskawicznie zyskały wielką popularność. Premier z pewnością nie będzie zachwycony najnowszym wpisem byłego prezydenta. Polacy zaczęli komentować jego słowa.

Lech Wałęsa często decyduje się na komentowanie obecnej sytuacji politycznej. Były prezydent nie ukrywa swojego bardzo krytycznego podejścia do działań Prawa i Sprawiedliwości oraz tego, że nie podoba mu się to, co dzieje się w naszym kraju. Jego komentarze mają bardzo wielu zwolenników, jednak równie dużo przeciwników. Wałęsa nie przejmuje się jednak krytyką.

W ostatnim czasie były prezydent postanowił odnieść się do wydarzenia sprzed wielu lat i porównać je do sytuacji, która miała miejsce kilka dni temu. Jego krótka wypowiedź wzbudziła spore poruszenie, nie wszyscy bowiem chcieli zgodzić się z opinią, jaką ma w tej sprawie Lech Wałęsa. Pojawiło się bardzo dużo komentarzy ze strony internautów.

Lech Wałęsa skomentował dawne zdjęcia

W ostatnim czasie Mateusz Morawiecki miał okazję uczestniczyć w obchodach 75. rocznicy lądowania aliantów w Normandii. Polski premier spotkał się z przywódcami największych światowych mocarstw, między innymi z Donaldem Trumpem czy królową Elżbietą. Jedno z ujęć fotoreporterów przedstawia Morawieckiego, który korzysta z telefonu. Zdjęcie szybko obiegło media w całej Polsce.

Lech Wałęsa postanowił w swoim stylu skomentować zachowanie premiera, porównując je do swojego spotkania z królową Elżbietą sprzed lat. Chciał w ten sposób pokazać, że sam zachowywał się ze znacznie większą klasą, niż obecny polski premier. Jego wpis wywołał jednak wiele komentarzy, także tych nieprzychylnych.

Lech Wałęsa krytykowany przez internautów

Polacy zwrócili Wałęsie uwagę na fakt, że sam został uchwycony podczas rozmowy z królową, a polski premier nie zwracał się do monarchini, lecz słuchał przemówienia podczas rocznicy. Nie wszyscy chcieli zgodzić się z byłym prezydentem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Gdy elektryk zawstydza bankiera - dodał Wałęsa pod swoim wpisem, zwracając uwagę na różnicę w wykształceniach obu mężczyzn, która nie miała jednak wpływu na zachowanie w trakcie ważnego wydarzenia. 

(Fot. Twitter/ Lech Wałęsa)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Iwona Węgrowska w końcu wyjawiła prawdę. Przyznała ile miała operacji plastycznych. Nie uwierzycie, że można mieć ich aż tyle!
  2. Jak DZIŚ wygląda Krystyna Loska? Gdy ją zobaczycie... ZDĘBIEJECIE!
  3. RCB alarmuje. Służby apelują do Polaków o uwagę, nie żyje 7 osób, które wczoraj nie zachowały ostrożności
  4. W wesołym miasteczku doszło do tragicznego wypadku. Polsat: 13-latka walczy o życie
  5. Aktor grający Paździocha w "Kiepskich" latami ukrywał zdumiewającą prawdę przed mediami. Kim jest syn gwiazdora Polsatu Eryk?
  6. Puścili na weselu kultowe disco polo. Żenująca reakcja Beaty z Warszawy

Źródło: Twitter

Następny artykuł