"Prosiłem ojca, ale nie posłuchał". Syn Wałęsy komentuje wypowiedź ojca o Morawieckim

"Prosiłem ojca, ale nie posłuchał". Syn Wałęsy komentuje wypowiedź ojca o Morawieckim Źródło: Screen/Youtube/PRESS.WARSZAWA

Lech Wałęsa znany jest z tego, że często decyduje się na mocno kontrowersyjne wypowiedzi. Ostatnio rozpętała się burza wokół jego słów dotyczących Morawieckiego. Syn byłego prezydenta komentuje zachowanie ojca.

Lech Wałęsa znany jest z tego, że często przez swoje kontrowersyjne wypowiedzi znajduje się w ogniu krytyki. Teraz wszyscy dyskutują na temat jego słów związanych z Morawieckim. Syn byłego prezydenta wyjawił, że usiłował powstrzymać ojca, ale ten nie posłuchał jego rad. 

Lech Wałęsa i jego niefortunna wypowiedź 

Lech Wałęsa po raz kolejny znalazł się w centrum medialnej burzy w związku z kontrowersyjnymi słowami, które wypowiedział na temat zmarłego Kornela Morawieckiego. Były prezydent oskarżył ojca Mateusza Morawieckiego o zdradę. Według wielu ta wypowiedź była bardzo nie na miejscu w obliczu ostatniej tragedii. To zdanie podziela również syn Wałęsy, który mimo to stara się jakoś wytłumaczyć swojego ojca.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

"To nie był dobry moment" 

Jarosław Wałęsa nie krył rozczarowania związanego z zachowaniem swojego słynnego ojca. Pewnie zdaje sobie sprawę z tego, jak porywczy często bywa były prezydent, ale ostatnie zachowanie przez wielu odebrane zostało jako brak klasy. 

 - Prosiłem, żeby ojciec dał pozytywny przekaz, ale poszło to niestety w zupełnie inną stronę. Rozmawialiśmy przed jego wystąpieniem, że to ostatni tydzień przed wyborami. To nie był moment na takie słowa. Mój ojciec ma takie opinie na temat przeszłości, inni mają odmienne, ale to nie był dobry moment na udowadnianie tego, kto miał rację, a kto nie. To nie ten czas  - skomentował sytuację syn byłego prezydenta. 

Lech Wałęsa zaskoczył wszystkich swoim wystąpieniem podczas niedzielnej konwencji wyborczej KO, w którym to nazwał Kornela Morawieckiego zdrajcą. Stwierdził, że nie może zrozumieć dlaczego, nazywany jest bohaterem i założycielem "Solidarności Walczącej". Były prezydent twierdzi, że te wszystkie piękne słowa nie pasują do ojca Mateusza Morawieckiego. 

Dzisiaj grzeje: 1. Ujawniono, co NAPRAWDĘ stało się, kiedy zginął Piotr Woźniak-Starak. Straszliwe doniesienia o Ewie O.
2. Wreszcie! Dowiedzieliśmy się jak wygląda córka Marty Kaczyńskiej, ale zdjęcie może zaraz zniknąć z internetu

Nawet jeżeli Lech Wałęsa w ten sposób myśli, najprawdopodobniej nie był to najlepszy czas, żeby manifestować swoje poglądy na ten temat. Pogrzeb Kornela Morawieckiego odbył się zaledwie kilka dni temu, a rodzina nadal znajduje się w żałobie po tej stracie. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wyższe emerytury dla kobiet wstrzymane. Projekt jest na drodze do kosza
  2. Znana aktorka została zgwałcona. Po latach ujawniono tożsamość oprawcy, to znana postać
  3. Mało kto wiedział o strasznej chorobie gwiazdy grającej Halinkę w "Kiepskich". Uśmierca ponad 3 miliony ludzi rocznie
  4. Myśleli, że widzą na dachu czarnego kota i zaczęli go nagrywać. Okropnie się pomylili, byli w śmiertelnym niebezpieczeństwie
  5. Pies odkrył co dziewczynka zobaczyła nad taflą wody. Szybko ocenił sytuację i rzucił się na pomoc

Źródło: Na Temat 

Następny artykuł